Jump to content

selam animeci gençlik

aloneordead

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım 

adım ali osman doğan 23 yyaşında kocaeli üniversitesi matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim 

yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum bir çok seriyi izledim bitirdim 

lifetime favori animem one piece şu sıralar manga olarak d. grayman okuyorum anime olarak ta gin tama izliyorum

en sevdiğim tür aksiyon-komedi(bildiğiniz anime ve mangalar varsa önerilerinizi beklerim bu türden :D)

favori anime karakterim one piece den sanji

bir sitede kısa dönemliğine çevirmenlik yaptıktan sonra şu sıralar pek ilgilenmiyorum dersler çok zorluyor onun için :D (ama yaz geldi belki gene ilgilenirim)

insanlarla samimi olmayı seviyorum sitede de öyle bir samimiyet ortamı gördüğüm için katılmaya karar verdim ve kendimi tanıtayıım istedim okumak için vakit ayırdığınızdan dolayı teşekkür ederim  herkese iyi günler dilerim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumumuza hoş geldin  ^_^ Samet te heemn yandaş buldu kendine  :huh: hiç bir fırsatı kaçırmıyor bakıyorum da  :D flood uyarısı yapılmışsın zaten onun haricinde, spoiler nasıl yapılır resimli anlatım 

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım    adım ali osman doğan 23 yyaşında kocaeli üniversitesi matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim    yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum bir çok seriyi izledim biti

gintama yı herkese öneririm özellikle parody komedisi sevenler için on numara ama bazen öyle sahneler geliyor ki ağlarsın :D 

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.