Jump to content

selam animeci gençlik

aloneordead

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Forumumuza hoş geldin  ^_^ Samet te heemn yandaş buldu kendine  :huh: hiç bir fırsatı kaçırmıyor bakıyorum da  :D flood uyarısı yapılmışsın zaten onun haricinde, spoiler nasıl yapılır resimli anlatım  :P 

udpTrCD.png

Kurallara uy istediğini yap  ;) keyifli forumlar  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumumuza hoş geldin  ^_^ Samet te heemn yandaş buldu kendine  :huh: hiç bir fırsatı kaçırmıyor bakıyorum da  :D flood uyarısı yapılmışsın zaten onun haricinde, spoiler nasıl yapılır resimli anlatım 

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım    adım ali osman doğan 23 yyaşında kocaeli üniversitesi matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim    yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum bir çok seriyi izledim biti

gintama yı herkese öneririm özellikle parody komedisi sevenler için on numara ama bazen öyle sahneler geliyor ki ağlarsın :D 

• Forum Admin

Zeynep abla ne garip bir yöntem o öyle ya, ben elimle yazıyorum onu. 

[spoiler...]

lorem ipsum dolor sit amet...

[/spoiler...]

noktalar olmadan yazılacak.

kolayı varken zoru neden  :blink: oraya buton koymuşlar al kullan diye  :D  hoş hala kullanamayan büyük bir çoğunluk var  <_<

oraya yazdığın öylesine harf karmaşasımı bir anlamı varmı  :blink: başka şeyler çağrıştırdı bana  :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://tr.wikipedia.org/wiki/Lorem_Ipsum    Bilişim sektöründe yazı yazılacak bir yer varsa ve oraya geçici olarak bir şey yazılmak istenirse bu yazılır. Çok uzun bir zamandır kullanılmaktadır. Bak mesela bir bilgisayarcının aşk itirafı.

-Seni seviyorum

-Ben de seni lorem ipsum dolor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

gece gece öğrenmece vol.1 sayende bişi daha öğrendim  :huh: bilgisayarcıların aşk algısı farklı arkadaş herşey 01 01 01   :D neyse arkadaşın konusunu fazla dağıtmadan zaten saat geç olmuş ben kaçar  :ph34r: tekrar hoş geldin hocam  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.