Jump to content

diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan

mutou

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu anda bir ligth novel çevirisi yapmaktayım. 0nLin3 ve Soranohikari ile birlikte...   Saygılarımla; mutou (Diagosakena)    

Merhaba aramıza Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: 

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon:

Günlük olumlu oy kotanızı doldurdunuz diye bir hata çıktığı için mesajlarınızı beğenemedim :/ :D  : :wacko:

Code Geass ı üç gecede bitirmiştim aslında  ^_^  B)  sonrada ara vermeden det not a başlamıştım onu da 1 günde bitirdim.  :rolleyes:  :P

Teşekkür ederim hoş buldum :D

Canın sağ-olsun. Beğeniler kotaya bağlanmış demek, güzel mesajını beğeniyim ben de o halde. Kotam daha full zati.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Hoş Geldin Anime Sever :) Anime dünyasında isimsiz olmaz :) Yada ben okurken ismini görmedim :) İsmini yaz ki senide Anime dünyasının ölümsüz isimlerinden yerini belirleyelim :)  Anime dünyasında var olan bütün düşler elbette ki bir sonrakini anlatmaz. Lakin Rainbow izlediğinde sanırım anime dünyasında olduğuna daha çok sevincen :)  Tekrar hoş geldin Anime sever :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese teşekkürler. ^.^

Elloooooooooooooooo...   ;)

hiii :D 

Canın sağ-olsun. Beğeniler kotaya bağlanmış demek, güzel mesajını beğeniyim ben de o halde. Kotam daha full zati.  ^_^

Sana ayrıyeten teşekkürler :D 

hoş geldin :D bana kendini ifade ederken sıkıntı  cekiyormussun gibi gelmedi pek :D

Yazarken evet konuşurken tek kelimemi anlayamazsınız (BKZ. mıy mıy mıy konuşma) :D

Baya güzel bir tanıtım olmuş. Hoş geldiniz. (:

Hoşbuldum :) Teşekkürler,

h.g harun abi

:big-eye-onion-head-emoticon:  :hi-onion-head-emoticon:

(yemezler)

neyi yemezler? 

Öncelikle Hoş Geldin Anime Sever :) Anime dünyasında isimsiz olmaz :) Yada ben okurken ismini görmedim :) İsmini yaz ki senide Anime dünyasının ölümsüz isimlerinden yerini belirleyelim : :) Anime dünyasında var olan bütün düşler elbette ki bir sonrakini anlatmaz. Lakin Rainbow izlediğinde sanırım anime dünyasında olduğuna daha çok sevincen : :) Tekrar hoş geldin Anime sever :)

Hımı ismimi vermedim evet :D Sena ben :D 

Hoş geldin :D

Hoşbuldum :) 

uuu aramıza renkli bir kişilik katılmış 

Hoşgeldin 

TEŞEKKÜRLER  :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.