Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Mrb Forumda Yeniyimde Anime Toplam Kaç Bölümden Oluşakcak Bilginiz Varmı..?

tumblr_mwism3Hg6q1sx1kcjo1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Mrb Forumda Yeniyimde Anime Toplam Kaç Bölümden Oluşakcak Bilginiz Varmı..?

tumblr_mwism3Hg6q1sx1kcjo1_500.gif

Konunun ilk sayfasında animenin tanıtım bölümünden bakabilirsiniz^^ Şimdilik 24 bölüm olarak duyuruldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Serinin müzikleri çok hoş son 2 bölümde savaş sahnelerinde çalan şarkılar güzeldi.Ost ler çıksada tm sürümlerine ulaşabilsek keşke. Çeviri güzeldi haftaya bakalım neler olucak 

Teşekkür ederim ^^

3. Bölümde çalan şarkının adı "Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki BRE@TH/LESS",

4. bölümün bitişinde ve 1. bölümde çalan şarkının adı da Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki  [aLİEz].

Ben de bu animenin müziklerini çok seviyorum. Orijinal OST'lar Eylül'de çıkınca bir şekilde bulup burada paylaşmaya çalışacağım. 

5. Bölüm hakkında, endingten anladığım kadarıyla: 

Sanırım Slaine savaşa gitme bahanesiyle İnaho'nun tarafına katılacak.

Ending öyle bir izlenim veriyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim ^^

3. Bölümde çalan şarkının adı "Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki BRE@TH/LESS",

4. bölümün bitişinde ve 1. bölümde çalan şarkının adı da Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki  [aLİEz].

Ben de bu animenin müziklerini çok seviyorum. Orijinal OST'lar Eylül'de çıkınca bir şekilde bulup burada paylaşmaya çalışacağım. 

5. Bölüm hakkında, endingten anladığım kadarıyla: 

Sanırım Slaine savaşa gitme bahanesiyle İnaho'nun tarafına katılacak.

Ending öyle bir izlenim veriyordu.

Parçalar için teşekkürler sawano sanırsam atack on titan ost sindede vardı öle hatırlıyorum ama Müzikler ending gerçekten çok hoş

Spolier hakkında code geass e benzettim olayı biraz ben nasıl dersen 

Code Geass daki Lulu ve Suzakı ikilisi gibi olucaklarını düşünüyorum bana öle geldi iki ayrı tarafta aynı amaç için farklı yollarla savaşabilirler çünkü bana öle geliyoki şuan üstünde durulan 2 ana karakter ler ve 2 si farklı yollarda ilerliyorlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.