Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Parçalar için teşekkürler sawano sanırsam atack on titan ost sindede vardı öle hatırlıyorum ama Müzikler ending gerçekten çok hoş

Spolier hakkında code geass e benzettim olayı biraz ben nasıl dersen 

Code Geass daki Lulu ve Suzakı ikilisi gibi olucaklarını düşünüyorum bana öle geldi iki ayrı tarafta aynı amaç için farklı yollarla savaşabilirler çünkü bana öle geliyoki şuan üstünde durulan 2 ana karakter ler ve 2 si farklı yollarda ilerliyorlar

Daha iyi bir tahmin olmuş.  :D  Öyle olsa da gayet güzel olur.

Şarkılar hakkında, evet Sawano Hiroyuki Titan ve Guilty Crown'un müziklerini de yapmıştı. *^*

Zaten açılış parçası da Kalafina'nın. Müzik ziyafeti gibi bir şey oldu yani.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Daha iyi bir tahmin olmuş.  :D  Öyle olsa da gayet güzel olur.

Şarkılar hakkında, evet Sawano Hiroyuki Titan ve Guilty Crown'un müziklerini de yapmıştı. *^*

Guiltynin de ost si baya güzeldi sawano tarafıdan yapıdlığını bilmiyordum ama müzik için uygun kişiyi seçmişler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guiltynin de ost si baya güzeldi sawano tarafıdan yapıdlığını bilmiyordum ama müzik için uygun kişiyi seçmişler

Kesinlikle.  :D  Zaten Sawano'nun yaptığı sözsüz OST'lar da en az şarkı olanları kadar güzel.  :wub: Onları bestelerken kafasında ne kuruyor merak ediyorum.  :D 

Elinize sağlık başlıyorum :)

Teşekkürler ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldnoah.Zero, 4. bölümün bitiş şarkısının karaokesi eklendi. Karaoke ile izlemek isteyenler buradan altyazıyı indirebilirler.

Sawano Hiroyuki [nZk] mizuki: [aLİEz] Sözleri:

ED 2:
kimetsuke bakari kono mune wo kiita
jibun na hokori de oto aragetemo
tama ni kakushita aware na
haji ni nureta kagami no naka

tsugou na kizu dake hikaradashite
tegaru na tsuyosa de kachitoosu sube o
dore dake tooi demo ki wa ayatsureru
buratsuita ashi satori da

I say crier! I say liar! I say rising heaven!
aishiteru mugensekai no daikirokusei
Whoa, life is… Whoa, frightening…

Ich will nur noch fragen “Was ist das?”
Leben, was ist das? Sieht nach Nichtstun aus.
Leben, willst du mal raus und gerne wieder.
Leben, was ist das? Sieht nacht Nichtstun aus.
Leben, willst du mal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldnoah.Zero Opening: Kalafina-Heavenly Blue Single'ını (Limited Version) indirmek isteyenler:

https://mega.co.nz/#F!0UYhCJyA!moo2PlHxfqsrA_Ikul42dQ    adresinden ya da buradan indirebilirler.

(Folder resmi, albüm kapak resmidir. ^^ )

Edit: Enstrümental versiyonu çıkınca eklenecektir. Maalesef o henüz elime geçmedi. ^^

Not: Linklere ulaşılamıyorsa söyleyin lütfen. ^^

:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5.bölüm geldi çok iyi bölümdü şimdiden çeviride kolay gelsin

Düzenleme : Ending yine değişmiş her bölümde farklı ending mi yapıcaklar acaba :D

:D  Bu ending normal ending idi zaten. Benim için artık fark etmez hazırladım hepsi için karaoke.  :D 

Evet yine süper bir bölümdü. Biraz merak bıraktı. Geçmişteki olaylardan da kesit vermesi güzeldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.