Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Aldnoah Zero

Önerilen İletiler

Parçalar için teşekkürler sawano sanırsam atack on titan ost sindede vardı öle hatırlıyorum ama Müzikler ending gerçekten çok hoş

Spolier hakkında code geass e benzettim olayı biraz ben nasıl dersen 

Code Geass daki Lulu ve Suzakı ikilisi gibi olucaklarını düşünüyorum bana öle geldi iki ayrı tarafta aynı amaç için farklı yollarla savaşabilirler çünkü bana öle geliyoki şuan üstünde durulan 2 ana karakter ler ve 2 si farklı yollarda ilerliyorlar

Daha iyi bir tahmin olmuş.  :D  Öyle olsa da gayet güzel olur.

Şarkılar hakkında, evet Sawano Hiroyuki Titan ve Guilty Crown'un müziklerini de yapmıştı. *^*

Zaten açılış parçası da Kalafina'nın. Müzik ziyafeti gibi bir şey oldu yani.  :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iyi bir tahmin olmuş.  :D  Öyle olsa da gayet güzel olur.

Şarkılar hakkında, evet Sawano Hiroyuki Titan ve Guilty Crown'un müziklerini de yapmıştı. *^*

Guiltynin de ost si baya güzeldi sawano tarafıdan yapıdlığını bilmiyordum ama müzik için uygun kişiyi seçmişler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Guiltynin de ost si baya güzeldi sawano tarafıdan yapıdlığını bilmiyordum ama müzik için uygun kişiyi seçmişler

Kesinlikle.  :D  Zaten Sawano'nun yaptığı sözsüz OST'lar da en az şarkı olanları kadar güzel.  :wub: Onları bestelerken kafasında ne kuruyor merak ediyorum.  :D 

Elinize sağlık başlıyorum :)

Teşekkürler ^^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldnoah.Zero, 4. bölümün bitiş şarkısının karaokesi eklendi. Karaoke ile izlemek isteyenler buradan altyazıyı indirebilirler.

Sawano Hiroyuki [nZk] mizuki: [aLİEz] Sözleri:

ED 2:
kimetsuke bakari kono mune wo kiita
jibun na hokori de oto aragetemo
tama ni kakushita aware na
haji ni nureta kagami no naka

tsugou na kizu dake hikaradashite
tegaru na tsuyosa de kachitoosu sube o
dore dake tooi demo ki wa ayatsureru
buratsuita ashi satori da

I say crier! I say liar! I say rising heaven!
aishiteru mugensekai no daikirokusei
Whoa, life is… Whoa, frightening…

Ich will nur noch fragen “Was ist das?”
Leben, was ist das? Sieht nach Nichtstun aus.
Leben, willst du mal raus und gerne wieder.
Leben, was ist das? Sieht nacht Nichtstun aus.
Leben, willst du mal

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldnoah.Zero Opening: Kalafina-Heavenly Blue Single'ını (Limited Version) indirmek isteyenler:

https://mega.co.nz/#F!0UYhCJyA!moo2PlHxfqsrA_Ikul42dQ    adresinden ya da buradan indirebilirler.

(Folder resmi, albüm kapak resmidir. ^^ )

Edit: Enstrümental versiyonu çıkınca eklenecektir. Maalesef o henüz elime geçmedi. ^^

Not: Linklere ulaşılamıyorsa söyleyin lütfen. ^^

:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldnoah.Zero PV1-PV2-Bölüm 01-Bölüm 02-Bölüm 03-Bölüm 04  DivxPlanet'e yüklenmiştir. Bundan sonraki bölümleri de yüklemeye çalışacağım. ^^

İsteyenler buradan "Sena Al_Setsuna" başlığı altındaki altyazılara ulaşabilirler.  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5.bölüm geldi çok iyi bölümdü şimdiden çeviride kolay gelsin

Düzenleme : Ending yine değişmiş her bölümde farklı ending mi yapıcaklar acaba :D

:D  Bu ending normal ending idi zaten. Benim için artık fark etmez hazırladım hepsi için karaoke.  :D 

Evet yine süper bir bölümdü. Biraz merak bıraktı. Geçmişteki olaylardan da kesit vermesi güzeldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok