Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Önerilen İletiler

Evet Aldnoah.Zero'nun Shounen Magazine Dergsinde Yayınlana İkinci Sezon Visual Key'i buyrunuz. ^^ 
(Bana eski sezonundur demeden önce, Slaine'in formasına bakın lütfen ^^)

kcxu90.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hepsi pazarlama taktikleri, animenin çıkmasına az kaldıgında falan bi fragman vesaire yayınlarlar, o zaman Inaho'nun ölmedigini görürüz, yada hiç göstermezler 2. sezonu iyi başlatmak için bölümün bir yerine koyarlar.

Bu tür şeyleri çok yaşadım -hatta en sevdigim karakterin 3 kez farklı ölümünü bile gördüm resmen- açıkçası gerçekten ölmüş olsa bile üzülmem, ki öldügünü hala hiç düşünmüyorum -ama senaryoyu yazan şahıs Madoka Magica veya Pscyho-pass gibi serilerle de ugraştıgını düşündükçe bi fenalaşmıyorum degil yani :D 

Slaine i düşünmeyin :D prensesin yaşadığını görüp sakin olun :D

Şimdilik diyelim... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hepsi pazarlama taktikleri, animenin çıkmasına az kaldıgında falan bi fragman vesaire yayınlarlar, o zaman Inaho'nun ölmedigini görürüz, yada hiç göstermezler 2. sezonu iyi başlatmak için bölümün bir yerine koyarlar.

Bu tür şeyleri çok yaşadım -hatta en sevdigim karakterin 3 kez farklı ölümünü bile gördüm resmen- açıkçası gerçekten ölmüş olsa bile üzülmem, ki öldügünü hala hiç düşünmüyorum -ama senaryoyu yazan şahıs Madoka Magica veya Pscyho-pass gibi serilerle de ugraştıgını düşündükçe bi fenalaşmıyorum degil yani :D 

Şimdilik diyelim... :D 

İnaho nun da bir resmi var aslında ama onun 1. sezona ait olduğunu düşünüyorum logo ve kıyafetlerden :d İnşallah ölmemiştir yani :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Saazbaum u diyosan ölse de fark etmez belki iyi olur :D

ölsün zaten ama baktım herkes hayatta gibi görünüyor oda ölmemiş olabilir mi diye düşündüm :D bide ocağın kaçında başlayacağı hakkında bi bilgi var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş