Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Aynen öyle.  :D İkinci sezonun kesin çıkması için dua ediyorum şu an.  :desperate1-onion-head-emoticon:  

12 bölüm olmasının bir diğer kötü yanıda artık seriden romantizm beklenmiyecek olması :S .Çünkü mecha animelerinde 24 bölümlük olanların çoğunda romantizm işlenir  yan konu olarak gider 24 bölümü görünce o açıdan da umutluydum ama 12 bölüme düşünce  artık en son bölümde iki  karşılık gülüşmeden öteye geçicek bir şey beklemiyorum romantizm açısından.Prenses le Inaho arasında bir ilişki görsek fena olmazdı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

12 bölüm olmasının bir diğer kötü yanıda artık seriden romantizm beklenmiyecek olması :S .Çünkü mecha animelerinde 24 bölümlük olanların çoğunda romantizm işlenir  yan konu olarak gider 24 bölümü görünce o açıdan da umutluydum ama 12 bölüme düşünce  artık en son bölümde iki  karşılık gülüşmeden öteye geçicek bir şey beklemiyorum romantizm açısından.Prenses le Inaho arasında bir ilişki görsek fena olmazdı :D

Onu bir de bana sor  :dying-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :depressed2-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon: Sırasıyla bu halleri yaşadım romantizm azalacağı için. Ne umutlarım vardı benim  :D Favori ship lerimi yapacaktım bu animeden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu bir de bana sor  :dying-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :depressed2-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon: Sırasıyla bu halleri yaşadım romantizm azalacağı için. Ne umutlarım vardı benim  :D Favori ship lerimi yapacaktım bu animeden.

Artık zor :D hatta imkansız ztn konu yetişmiyor :D anca iki gülerler dediğim gibi ztn geçen bölümde sarı slane midir nedir oğlanla olan sahnesine gıcık oldum geçmişteki :D öle bir sahne inahoyla da olmadan biterse anime :D  yazıklar olsn diycem artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık zor :D hatta imkansız ztn konu yetişmiyor :D anca iki gülerler dediğim gibi ztn geçen bölümde sarı slane midir nedir oğlanla olan sahnesine gıcık oldum geçmişteki :D öle bir sahne inahoyla da olmadan biterse anime :D  yazıklar olsn diycem artık

Öyle bi sahneyi yapmazlarsa stüdyoya bir şekilde saldırı düzenlemeyi düşünüyorum.  :D Slaine'i de seviyorum o yüzden kimseye vermem. :wub:  Prenses de İnaho'ya yakışıyor.  :wub: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bi sahneyi yapmazlarsa stüdyoya bir şekilde saldırı düzenlemeyi düşünüyorum.  :D Slaine'i de seviyorum o yüzden kimseye vermem. :wub:  Prenses de İnaho'ya yakışıyor.  :wub: 

Slaine ben acıların çocuğuna benzetiyorum küçük emrah gelen geçen vuruyor çocuğa gariban :D 

Prenses aynn Inahoya iyi gider ama dünyadakilerden yakıştırdığım kimse yok diğer karakterlerden Inahoya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slaine ben acıların çocuğuna benzetiyorum küçük emrah gelen geçen vuruyor çocuğa gariban :D

Prenses aynn Inahoya iyi gider ama dünyadakilerden yakıştırdığım kimse yok diğer karakterlerden Inahoya

Zaten İnaho'nun sabrından kaynaklanan sessizliğine bir prenses katlanır.  :D Benim zavallı Slaine'im, her bölümde dayak yiyor ya...  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muv Luv'dan sonra enteresan bir mecha taze gelmişti diyordum ki , 12 bölüme indirildiğini duyunca yıkıldım. Ne yapalım, geyik geyik izleyelim de ayıp olmasın...

İzlemeyi bırakmayın derim ^^ (O kadar emeğime yazık  :dying-onion-head-emoticon: 

İkinci sezon gelir de ortaya iyi bir şey çıkar diye umuyorum.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.