Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Niye  bölüm sonunda fragman çıkmaz :S Eline sağlık güzel bölümdü slaine geldi Inahoyla takım olucak sanırsam 

Öyle gözüküyor şimdilik  :D  Fakat, Slaine prensesi bulunca ne yapacak merak ediyorum ben.

Fragmanlar, her hafta çarşamba akşam saat 11-12 gibi  http://www.aldnoahzero.com internet sitesinde yayınlanıyor fakat youtube kanalı bizim ülkemize yayınlamadığı için perşembe ulaşabiliyoruz. Bundan sonra çıktıklarında linklerini paylaşırım. ^^  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle gözüküyor şimdilik  :D  Fakat, Slaine prensesi bulunca ne yapacak merak ediyorum ben.

Fragmanlar, her hafta çarşamba akşam saat 11-12 gibi  http://www.aldnoahzero.com internet sitesinde yayınlanıyor fakat youtube kanalı bizim ülkemize yayınlamadığı için perşembe ulaşabiliyoruz. Bundan sonra çıktıklarında linklerini paylaşırım. ^^  :D 

Paylaşırsan minnettar kalırız.12 bölüme bir üçgen koymaları hiç iyi olmaz  bence :D direk reddetsin emrahı :D Go to Inaho

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6. Bölümdeki İnaho& Asseylum sahnesinden sonra ben de aynı fikirdeyim  :D

Edit: Bundan sonraki bölümleri DivxPlanet'e güncel yüklemeyeceğim ^^

Orda baya tatlı bir sahne oldu :D bencede inş böle sahneler olur her bölümde :D

Ama Inaho biraz soğuk nevala gibi prenses den hareket olmazsa zor gibi duruyor odun biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orda baya tatlı bir sahne oldu :D bencede inş böle sahneler olur her bölümde :D

Ama Inaho biraz soğuk nevala gibi prenses den hareket olmazsa zor gibi duruyor odun biraz :D

Ne yapalım odunluğuna katlanacağız artık inşallah dediğin gibi prenses bir şeyler yapar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şarkılarının yapımcısı galiba Kill La Kill'in ses yapımcısıyla aynı 1. bölümden beri aşırı iyi şarkılar dinliyorum ve gaza getiriyor tavsiye ederim. Bende normalde mecha sevmem ama bu başka bir şey :)

Beğenmenize sevindim. ^^ Evet, müzikleri aynı zamanda Shingeki no Kyojin ve Guilty Crown'un müziklerini de yapan Hiroyuki Sawano yapıyor. Kill la Kill'in müziklerini de yapmış tabii. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.