Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Ama olmadı bu şimdi 12 bölüm nedir ya valla 12 bölüm olan animleri izleyesim kalmadı ztn son zamanlarda çok gıcık oluyorum böle serilere yarım yamalak oluyor ve başta 24 denip sonradn inmesi hiç iyi olmamış kesin mi bu şimdi 

2.sezon için birde 1 sene beklenelicek :S Çok kötü bir haber verdin ama 

MAL'ın forumunda okuduğuma göre kış sezonu gelecek diyorlar belki o kadar çok beklemeyiz. Ama beklemekten de kötüsü, ikinci sezonun kesin olmaması. Motivasyonum düştü resmen 24 bölümlük seriydi ne güzel. Gıcıklar...  :help-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Bu arada, Aldnoah.Zero'nun 2,3,4 ve 5. bölümleri encode edilmiş fakat karaoke zamanındaki altyazıların yerleri değişik maalesef... Onu ne yaparız bilmiyorum.

Benim DivxPlanet'e yükleme amacım encode için değildi ama sanırım oradan alınıp yüklenmiş. Bunu da bu arada yazayım dedim. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MAL'ın forumunda okuduğuma göre kış sezonu gelecek diyorlar belki o kadar çok beklemeyiz. Ama beklemekten de kötüsü, ikinci sezonun kesin olmaması. Motivasyonum düştü resmen 24 bölümlük seriydi ne güzel. Gıcıklar...  :help-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon:  

2.sezona bir şey diyemeyiz ama 24 diyip sonrada 12 düşürmedeki amaç neymiş saçmalık resmen şimdi yarım yamalk biticek szon her gün yeni sezon haberi bekle dur 12 bölüm olucağını bilsem ztn başlamazdım büyük ihtimal bitine izlerdim ölesine

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.sezona bir şey diyemeyiz ama 24 diyip sonrada 12 düşürmedeki amaç neymiş saçmalık resmen şimdi yarım yamalk biticek szon her gün yeni sezon haberi bekle dur 12 bölüm olucağını bilsem ztn başlamazdım büyük ihtimal bitine izlerdim ölesine

Maalesef...  :dying-onion-head-emoticon:  Şu an için bekliyoruz. Hâlâ arıyorum bu haber gerçekten ciddi mi diye ama yalanlayacak bir şey bulamadım. İnşallah tekrar 24 bölüm yaparlar yoksa ben de çıldıracağım. :(  

Not: Siz yine de seriye devam edin; güzel gidecek, hissediyorum. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef...  :dying-onion-head-emoticon:  Şu an için bekliyoruz. Hâlâ arıyorum bu haber gerçekten ciddi mi diye ama yalanlayacak bir şey bulamadım. İnşallah tekrar 24 bölüm yaparlar yoksa ben de çıldıracağım. : :( 

Not: Siz yine de seriye devam edin; güzel gidecek, hissediyorum. ^^

Bir kere başladık nasıl bırakalım  inş doğru değildir bende dolaşayım bir forumları belki bir şey çıkar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.