Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Aldnoah.Zero 7. Bölüm çevrildi. İsteyenler altyazıyı buradan indirebilirler.

Çevirmen notu: Dehşet bir bölümdü. Altyazısız halini bile ağzım açık izledim.

Edit: Divxplanet ve TürkçeAltyazı linki daha sonra gelecek.

Not: (saat 9'da başlayıp 10'da çeviriyi bitirdim.  :) )

DivxPlanet Linki:  http://divxplanet.com/sub/s/332945/AldnoahZero.html

Düzenlenme: Sena Al_Setsuna tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldnoah.Zero 7. Bölüm çevrildi. İsteyenler altyazıyı buradan indirebilirler.

Çevirmen notu: Dehşet bir bölümdü. Altyazısız halini bile ağzım açık izledim.

Böle dedin meraklandırdın şimdi :D keşke önceden torentle indirseydim  bekliycez şimdi :D Altyazı için teşekkürler bakalım neler olmuş 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müthiş bir bölümdü ya... Rekorumu kırdım hevesten.  :D Ending yine [aLİEz]'e döndü.

Harbiden ne bölümdü ya son sahnede ınahonun yüz ifadesi dedim bu da psıkopat çıktı :D  ending aliez kalsa daha hoş olr 

Zaten başında birlikte çalışmalarını hiç svmemiştim iyi oldu .Bulunan aldnoah inş Inahoya verirler çocuğun önü açılsın

Ama bana saçma gelen şey orda o gemi var robot var tesis yıllardır bomboş kimse orda neyin olduğunu bilmiyor o tesisi kim yaptı niye terketti o zmn 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok sağlam bi bölümdü savaş gemisiyle aldnoah katafraktını bulmaları iyi oldu İnaho normal katafraklarla bile bu kadar iş yapıyorsa aldnoah teknolojisiyle uçar iyice :D bide Slaine fazla açıklama yapmadan prensesi bu kadar görmek istediği için İnaho'nun şüphelenmesi doğal ama onlar düşman değil dost olmalılar bence

edit: Bu arada anladığım kadarıyla seri 12 bölüm olmayacak face'de anime trending'in şöyle bi paylaşımını gördüm: "Good news for Aldnoah.Zero fans! With many people being disappointed after hearing the anime will only be airing for 12 episodes, A/Z will be returning again in the future to finish off its split cour, its official date is yet TBA."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok sağlam bi bölümdü savaş gemisiyle aldnoah katafraktını bulmaları iyi oldu İnaho normal katafraklarla bile bu kadar iş yapıyorsa aldnoah teknolojisiyle uçar iyice :D bide Slaine fazla açıklama yapmadan prensesi bu kadar görmek istediği için İnaho'nun şüphelenmesi doğal ama onlar düşman değil dost olmalılar bence

edit: Bu arada anladığım kadarıyla seri 12 bölüm olmayacak face'de anime trending'in şöyle bi paylaşımını gördüm: "Good news for Aldnoah.Zero fans! With many people being disappointed after hearing the anime will only be airing for 12 episodes, A/Z will be returning again in the future to finish off its split cour, its official date is yet TBA."

Evet tekrar 24 bölüm olmuş sanırsam anilist de tekrar 24 bölüme çekmişler bu güzel hbr işte :D O makineyi ınahodan başkasına verirlerse ztn olmaz ama prenses geni felan olmadan nasıl kullanıcak bilmiyorum.Slaine de bnm kanım hiç ısınmadı ya düşman olsunlar bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet tekrar 24 bölüm olmuş sanırsam anilist de tekrar 24 bölüme çekmişler bu güzel hbr işte :D O makineyi ınahodan başkasına verirlerse ztn olmaz ama prenses geni felan olmadan nasıl kullanıcak bilmiyorum.Slaine de bnm kanım hiç ısınmadı ya düşman olsunlar bence

Evet animenin 24 bölüm olduğunu ben de fark ettim. Doğru kararı verdiler sonunda. Böyle bir senaryo 24 bölümden az olsaydı israf olurdu.  :D

extreme, 17 Aug 2014 - 12:08 AM tarihinde, yazdı:snapback.png

Harbiden ne bölümdü ya son sahnede ınahonun yüz ifadesi dedim bu da psıkopat çıktı  :D  ending aliez kalsa daha hoş olr 

Zaten başında birlikte çalışmalarını hiç svmemiştim iyi oldu .Bulunan aldnoah inş Inahoya verirler çocuğun önü açılsın

Ama bana saçma gelen şey orda o gemi var robot var tesis yıllardır bomboş kimse orda neyin olduğunu bilmiyor o tesisi kim yaptı niye terketti o zmn 

İnaho'dan kıskançlık kırıntıları seziyorum ben nedense.   :D

Düzenlenme: KuramaUN tarafından
Peş peşe mesaj flood oluyor, düzenleyerek eklemen daha iyi olur ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnaho'dan kıskançlık kırıntıları seziyorum ben nedense.  :D

Evet animenin 24 bölüm olduğunu ben de fark ettim. Doğru kararı verdiler sonunda. Böyle bir senaryo 24 bölümden az olsaydı israf olurdu.  :D

Sanmıyorum ınahonun şu an öle düşüncelerin içinde olucağını pek el vermiyorum  emrahın dediği gibi onu kullanıcak yada emrahı sukastçilerden sanmış olabilir ama kıskançlık olduğunu sanmıyorum

En başından dönmüceklerdi neyseki tkrar 24 oldu  Inaho prenses için gün doğdu yine ::D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.