Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

o 12 bölüm gelene  kdr bize bir ışık tutsalar fena olmaz hani

Birde  bu komutanın robotu farklı güçleri barındırıyor sanırsam şimdi aklıma geldide o da mı yerçekmini kontrol ediyor geçen bölümde katanasıda vardı sanırsam acaba ınaho onu nasıl yenicek

O robotun gücünü bende tam anlayamadım radarda da görünmedi İnaho öncekileri bi şekilde taktik yaparak yenmişti ama bunu normal robotla yenemez gibi geliyor bana bence o ölen kontun robotu kilit rol oynayacak yenilmesinde umarım onu İnaho alır ama senin dediğin gibi emrahın alma olasılığıda var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

O robotun gücünü bende tam anlayamadım radarda da görünmedi İnaho öncekileri bi şekilde taktik yaparak yenmişti ama bunu normal robotla yenemez gibi geliyor bana bence o ölen kontun robotu kilit rol oynayacak yenilmesinde umarım onu İnaho alır ama senin dediğin gibi emrahın alma olasılığıda var

o robot birden fazla özelliğe sahip olabilir Inaho kesin kazanıcak diye bir şey yok yenilebilir ama onu yeterince yavaşlatıp oyalayacaktır diye düşünüyorm o robotla anca o kdr aldnoahı alırsa orasını bilemem ama o kontun robotu sanki emraha verilcek gibi geldi :D kont son anlarında emrah baba kucağı açınca ondan miras ona geçer filan diye düşünüyorum :D

Bİrde başka yörünge şövalyesi yokmı ilk bölümde  10 larca gemi indir biz sadece kont ve bu suikast çi komutanı gördük birde ölen kadın vardı sanırsam ama onn gemisi yoktu diğerleri ne alemde hepsi hainim hepsi hainse bir kontmu adammış içlerinde :D şimdi komutan yenilirse bu bölümde diğer 12 bölümde artık yörünge şövalyelerinden devam edemez konu çünkü ortada başka kimseyi göstermediler  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o robot birden fazla özelliğe sahip olabilir Inaho kesin kazanıcak diye bir şey yok yenilebilir ama onu yeterince yavaşlatıp oyalayacaktır diye düşünüyorm o robotla anca o kdr aldnoahı alırsa orasını bilemem ama o kontun robotu sanki emraha verilcek gibi geldi :D kont son anlarında emrah baba kucağı açınca ondan miras ona geçer filan diye düşünüyorum :D

Bİrde başka yörünge şövalyesi yokmı ilk bölümde  10 larca gemi indir biz sadece kont ve bu suikast çi komutanı gördük birde ölen kadın vardı sanırsam ama onn gemisi yoktu diğerleri ne alemde hepsi hainim hepsi hainse bir kontmu adammış içlerinde : :Dşimdi komutan yenilirse bu bölümde diğer 12 bölümde artık yörünge şövalyelerinden devam edemez konu çünkü ortada başka kimseyi göstermediler  

Aynen bu hain kont o kadar saldırı düzenliyor gidip başka bi kontu falan öldürüyor ama kimsenin bişey dediği yok imparatorun zaten bi ayağı çukurda ama en azından diğer şövalyeler olaya karışmalıydı şimdi önümüzdeki bölüm bu hain kontun olayı bitecek gibi görünüyo ama hikaye ondan sonra ne yönde ilerleyecek hiçbir fikrim yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen bu hain kont o kadar saldırı düzenliyor gidip başka bi kontu falan öldürüyor ama kimsenin bişey dediği yok imparatorun zaten bi ayağı çukurda ama en azından diğer şövalyeler olaya karışmalıydı şimdi önümüzdeki bölüm bu hain kontun olayı bitecek gibi görünüyo ama hikaye ondan sonra ne yönde ilerleyecek hiçbir fikrim yok :D

İşte piyasada başka şövalye yk bu adm öldükten sonra ortaya bir anda çıkarlarsa çok saçma olr o yüzden direk mars arcına atlasınlar bence mars arcından kastım o imparatr ve mars düzeniyle savaş olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte piyasada başka şövalye yk bu adm öldükten sonra ortaya bir anda çıkarlarsa çok saçma olr o yüzden direk mars arcına atlasınlar bence mars arcından kastım o imparatr ve mars düzeniyle savaş olabilir

ama şimdi bu hain kont yayını kestiği için diğer marslılar prensesin yaşadığını bilmiyorlar fakat onu yenerlerse diğer marslılarda prensesin yaşadığını öğrenirler o zaman savaşmak için bi neden kalmayabilir gerçi bu kadar kan dökülmüşken artık barış olması pek kolay değil ki zaten barış olursa 12 bölüm ne izleyeceğiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama şimdi bu hain kont yayını kestiği için diğer marslılar prensesin yaşadığını bilmiyorlar fakat onu yenerlerse diğer marslılarda prensesin yaşadığını öğrenirler o zaman savaşmak için bi neden kalmayabilir gerçi bu kadar kan dökülmüşken artık barış olması pek kolay değil ki zaten barış olursa 12 bölüm ne izleyeceğiz :D

o yayınladığı video yu sadece bu konta mı göndermişler ayrıca adm  diğer kontun kalesini basıp öldürüyor  kimse buna ses etmiyorsa  gizlemesi mümkünmü o kdr kale gitmi devre dışı kalmış.Eğer komutanı yenerlerse bence yörünge şovalye savaşları bitmeli mars la ilgili olaylara geçsinler faln filan çünkü ınahonun tabiriyle aşırı mantıksız geliyor komutan ölünce aniden ortaya başka yörünge şövalyeleri çıkması

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D

Bu kontun robotu cidden farklı bir şey uçabiliyor ve radarda gözükmüyor bunu özelliklerini çözmek Inaho'yu zorlayabilir. Diğer yandan Tharsis'i Slaine'in alma olasılığı var ama tekrar mekiğe gitmesi lazım onu alabilmek için :D Prenses kimi seçecek ben onu artık akışına bıraktımi Inaho biraz çaba gösterse hani diyorum belki prensese eşilik edeceğim dedi belki kontun robotundan kurtarır prensesi :D Diğer yörünge şövalyeleri ya saflar ya da cidden Saazbaum ne derse yapıyolar gibi o kadar bir kont ölüyo hiç tepki yoksa ya haberleri yoktur ya da olayı farklı bir şey sanıyorlardır. :D Diğer Sezonda ben de cidden Mars'a yerleşme geçmişi ve daha fazla romantizm görmek istiyorum yetmedi bu sezondaki :D Ve barış olsa da uzun süreli olacağını düşünmüyorum zaten Bu savaştan önceki savaşta da barış yapmışlar ama hiçbir zaman barış "barış amacıyla" yapılmamış. Kısacası diğer sezondaki olaylar farklıyönlere kayabilir, bu sezonun final bölümünde de ne olacak hiç kestiremiyorum zaten bu bölümü izlerken nutkum tutuldu öyle bakakaldım ekrana :D ama bir haftan nasıl beklerim bilmiyorum. :D Ben gidip Arşivi hazırlayayım bari bir bölüm kaldı :D

Bu arada Altyazı İndirme Linki:
Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı
 http://www.fileswap.com/dl/pcqmgB0NwD/[HorribleSubs]_Aldnoah_Zero_-_11_[480p].ass.html

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.