Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

ölsün zaten ama baktım herkes hayatta gibi görünüyor oda ölmemiş olabilir mi diye düşündüm :D bide ocağın kaçında başlayacağı hakkında bi bilgi var mı ?

Yaşamıyo Bence Slaine Komutan olduğuna göre :d Maalesef halen sitede Ocak ayından sonra gün gözükmüyor :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

• Forum Admin

Bu konuda yazılanları okuyunca seriyi izlemiş kadar oldum yediğim spoilerde yanında promosyon olarak geldi <_< en azında başlığı değiştirip fikirlerinizi spoilere alarak paylaşırsanız ileride meydana gelecek kazaların bir nebze önüne geçeriz -_- Emniyet kemerinizi takın gibi bişi oldu ya neyse artık  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuda yazılanları okuyunca seriyi izlemiş kadar oldum yediğim spoilerde yanında promosyon olarak geldi <_< en azında başlığı değiştirip fikirlerinizi spoilere alarak paylaşırsanız ileride meydana gelecek kazaların bir nebze önüne geçeriz -_- Emniyet kemerinizi takın gibi bişi oldu ya neyse artık  :P

Seri devam ettiği sürece bütün takipçiler spoiler içinde konuştu, spoiler dışında seriyi izlediğinizi sandığınız tüm cümleler tahmin yani korkmayın seriyi izlemediniz, tahminleri izlediniz. :D Ve şu zaman kadar tahminlerimizin pek tutuğu söylenemez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seri devam ettiği sürece bütün takipçiler spoiler içinde konuştu, spoiler dışında seriyi izlediğinizi sandığınız tüm cümleler tahmin yani korkmayın seriyi izlemediniz, tahminleri izlediniz. :D Ve şu zaman kadar tahminlerimizin pek tutuğu söylenemez :D

Mangadan dolayı mı böyle rahat konusabiliyorsun. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangadan dolayı mı böyle rahat konusabiliyorsun. :)

Seri Orijinal Gen Urobochi senaryosu :D Bir Comic Çıktı Japonya'da ama o da manga değil, sadece çıkan ilk bölümün arşivinin çizim hali :D Ve o henüz indirme linklerinde gözükmüyor yani ingilizceye de çevrilmedi :D Herhangi bir kaynağımız yok tahmin yapıyoruz sadece, sanırım Papillon admin de bunun farkında olmadığı için spoiler sanmıştı :D

Edit: Ayrıca seri bu konudan devam edeceği için konuşmaları buradan devam ettiriyoruz :) Yine de ikinci sezon başlamadan bir FC kurmayı düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seri Orijinal Gen Urobochi senaryosu :D Bir Comic Çıktı Japonya'da ama o da manga değil, sadece çıkan ilk bölümün arşivinin çizim hali :D Ve o henüz indirme linklerinde gözükmüyor yani ingilizceye de çevrilmedi :D Herhangi bir kaynağımız yok tahmin yapıyoruz sadece, sanırım Papillon admin de bunun farkında olmadığı için spoiler sanmıştı :D

Edit: Ayrıca seri bu konudan devam edeceği için konuşmaları buradan devam ettiriyoruz :) Yine de ikinci sezon başlamadan bir FC kurmayı düşünüyorum :)

FC açarsan ekle beni direk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortada manga yok dostum, olsa canımıza minnet :D 

Herkes ortaya düşüncesini atıyor ne olabilir devamında diye, kesin birşey yok ortada, ama tutarsa bilemem :D 

Ya zaten bende mangasını bulamadım eğer öyle bir şey varsa mangasını isteyecektim. Çevirmen arkadaş kendinden emin konuşuyor bende mangadandır heralde demiştim. :) yanılmışım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.