Jump to content

Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü

quincy

Önerilen İletiler

Bleach İçin Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü Verildi

Tite Kubo, 13 yıldır devam ettirmekte olduğu, dünyanın en popüler mangalarından Bleach’in 600. bölümü şerefine ödül sahibi oldu. (Manganın 586. bölüme geldiği sizi yanıltmasın; bazı bölümler çok sayıda bölümden oluşuyordu ve ek bölümler vardı.)

djmg9L.jpg

Kazandığı ödülün resmini Twitter üzerinden paylaşan Kubo Sensei, ödülü çok beğendiğini söyledi, kendisini tebrik eden hayranların mesajlarına birer birer teşekkür etti. Hatta “Ben de kendimi tebrik ediyorum :D” gibi troll cevaplar vermekten de kaçınmadı. Tite Kubo’nun Bleach’ten önceki mangası Zombie Powder, mangakanın sağlık durumu nedeniyle iptal edilmek durumunda kalmıştı. Tite Kubo, Bleach’i hazırlarken doktorlarından pek çok kez uyarı aldıysa da mangadan vazgeçmeyeceğini birkaç kez takipçilerine duyurmuştu.

Peki Bleach mangası ne zaman bitecek? Manganın son hikaye bölümünde olduğunu, bu hikaye bölümünün diğerlerinden çok daha uzun olduğunu, karakterlerle ve senaryoyla ilgili bilinmeyenlerin bu hikaye bölümünde yer alacağını zaten biliyoruz. Takipçilerinin tahminleri bir yana, 2010 yılı sonunda yapılan Tite Kubo röportajında mangakanın “Şu an için Bleach, yarısında diyebilirim.” demesi dışında henüz herhangi bir kesin bilgi yok.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için çok teşekkürler :) Ben bir kaç not ekleyerek Anime Sever olarak bilgi aktarmak isterim. Geçtiğimiz ay itibariyle sette çalışmalara başlayan  'KİTE' çekimlerin bitmesi muhtemelen 2015 tamamen medya ekibine duyuracağı bilgisini şimdiden fırtına gibi esiyor :) 2015 Şubat Tarihinde bizlerle olmasını beklediğimiz muhteşem çekimler ve yeni senaryoları bekliyoruz :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için çok teşekkürler :) Ben bir kaç not ekleyerek Anime Sever olarak bilgi aktarmak isterim. Geçtiğimiz ay itibariyle sette çalışmalara başlayan  'KİTE' çekimlerin bitmesi muhtemelen 2015 tamamen medya ekibine duyuracağı bilgisini şimdiden fırtına gibi esiyor :) 2015 Şubat Tarihinde bizlerle olmasını beklediğimiz muhteşem çekimler ve yeni senaryoları bekliyoruz :) 

Valla 4 gözle bekliyoruz :) Teşekkürler bilgi için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.