Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar arkadaşlar. Kısa bir aradan sonra tekrar beraberiz. Bugün üniversite giriş sınavlarının sonuncusuda bitti. Tüm öğrenci arkadaşlar geçmiş olsun diyorum. Umarım hepiniz istediğiniz yerleri ka

arkadaşlar güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler :) beğenmenize sevindim. 13 sayfayla kişisel rekorumu kırdım :D Birde iki paragraf yazı yazıyorum her seferinde kimse okumuyormuş gibi geliyor :

Tr bilmezsen Are u cola ?  filana maruz kalıyorsun Türkiye de   Yabancı olduğunu belli etmiyicen yani *-*   Edit:Pika pika dersen ne derler kim bilir  -_-

sonunda geldi bizim komedi dükkanı ^^ Güzel çalışmalar olmuş.. Ezginin elleri dert görmesin  :hate-onion-head-emoticon:  Pikachu'yu bu şekilde görmek beni biraz üzse de yapacak birşey yok, para falan toplayamayız  :hehe-onion-head-emoticon:  KOlay gelsin Ellerinize sağlık  :) 

animeci aşıklar manga olabilirmiş resmen ha çok beğendim :o

Ellerine sağlık ahmet :D yine harikasın Ezgi tsundere mi ne öyle ya *-* Güzel çalışmaların hepsini tam okuyamadım okuyacam inş birazdan 

:mellow:

Ehehe ne guzel dovmus ayol. :D Tsundere Ezgi vay anasini... Bu arada pikachu bayagi iyiydi. Ozellikle catal kismi. :D Ellerine saglik. -_-

pikachu süper:)) eline sağlık

Hepsi birbirinden komikti sağol.

Pikachu çok komikti ama para toplar mıyız bilemiyorum

Yanlız Eren o kızdan çok çeker haberiniz olsun :D

Ellerine sağlık yine döktürmüşsün :D

Pikachunun Olduğu Kısım Baya Hoşuma Gitti :D

Çok Komikmiş Pika Reyiz Güldürdü :D

Ezgi'nin vurup geber dediği yerde Sakura'nın Naruto'ya Shannaro!! diye bağırıp vurması aklıma geldi :D

teşekkürler arkadaşlar :) AnimeKomedi güldürmeye devam edecek. pikachu çok beğenildi Pikachu ile ilgili yeni bir çalışma yapabilirim. Anmeci aşıkların bu 1. bölümüydü 3 bölüm olacak, yorumlarınız için sağolun takipte kalın ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eline sağlık Ahmedom  ^_^ yine çok yaratıcı ve güzel bir mizah sağ olasın  :rolleyes: çatalll reklam alaymış oraya iyiydi  :D Eren e acıdım yaa  :unsure: Ezgi onun saçını başını yolar demedi demeyin  :D

öncelikle çok güzel olmuş . yorumları okudumda kimse winter is coming esprisini anlamadı mı ? bence çok komikti diğerleri de çok güzeldi  :lol:

teşekkürler abla. çatal :D çatal ve benzeri unsurlar çalışmanın prestiji oluyor yani çalışmayı sadelikten kurtarıyor. Aklıma geldikçe öyle detaylar ekliyorum.

evet bende bu aralar çok Game of Thrones hayranı var ve forumda da çok muhabbeti var diye öyle bir çalışma yaptım ama onunla ilgili ilk yorumu sen attın teşekkürler yorumlarınız için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.