Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar arkadaşlar. Kısa bir aradan sonra tekrar beraberiz. Bugün üniversite giriş sınavlarının sonuncusuda bitti. Tüm öğrenci arkadaşlar geçmiş olsun diyorum. Umarım hepiniz istediğiniz yerleri ka

arkadaşlar güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler :) beğenmenize sevindim. 13 sayfayla kişisel rekorumu kırdım :D Birde iki paragraf yazı yazıyorum her seferinde kimse okumuyormuş gibi geliyor :

Tr bilmezsen Are u cola ?  filana maruz kalıyorsun Türkiye de   Yabancı olduğunu belli etmiyicen yani *-*   Edit:Pika pika dersen ne derler kim bilir  -_-

Tr bilmezsen Are u cola ?  filana maruz kalıyorsun Türkiye de

Yabancı olduğunu belli etmiyicen yani *-*

Edit:Pika pika dersen ne derler kim bilir  -_-

Yine çok güzel olmuş eline sağlık :D Pikachu yazık dertlenmiş kendini sigaraya vermiş bir yardım edelim ona  :lol:

Müdür yine döktürmüşsün... :D  :D 

Kardşim bir döndün pir döndün eline sağlık beklememize değdi.hepsi çok güzeldi.bi sınav zede olarak başarılar dilerim.yolun başındasın.umurım iyi yerlere gelirsin..

Pikachu 'ya yazık yav o değilde Eren  :lol:  :lol:  :lol:

Bu konuda süpersin hep devamı olsun  :D  :D  :D Fairy Tail içeren komedi yapsan güzel olur  :lol:  :lol:

Zavallı pikachu hep gönlümüzde yaşayacaksın! Ash'in kel çıkması komikti, çok beğendim.

Yolladığım capsleri yayınlamadın ha...

:hate-onion-head-emoticon:

Bayağı güzel olmuş. Güldürdü. :D Elinize sağlık. ^^

Çatal muhabbetine hala gülüyorum :D :D İyi yakalamışın bro :D

Muhabir kızın T.A. logo kızı ile bir akrabalılıkları var mı ki :P Yakında öyle birşeyler çıkmasın :D

Ellerine sağlık Ahmet gene güldürdün bizi :D Merak etme o paragraflar okunuyordur. Yanlız kırmızı renk yazı uzun olunca biraz göz yoruyor bilgine genç ;)

hahaha yazık pikaya  :D  çatal  :D

eline sağlık herzamanki gibi güldürdün :D

Bu eren in kız arkadaşına biraz tsundere lik kaçmış

gene döktürmüşsün AHMET ABİ :)

Çok beğendim ya eline sağlık :D

hepinize teşekkürler , değerli yorumlarınız için çok sağolun :) sırasıyla cevap vereyim sorulara ve konulara

pikachu daha uzun olacaktı ama kısa kestim çok beğenildi belki başka sayılarda Pikachu ile yine karşılaşabiliriz ;)

*abla ben üni sınavlarını geride bırakalı çok oldu ama işte hayat sınavlarla geçiyor, sürekli yenileri çıkıyor :) bugün sınavın bitmesiyle gelen rahatlığı gördüm üyelerde dedimki kutlayayım onları :)

* fairy tail zaten komedi ağırlıklı bir anime olduğundan fikir üretmede sıkıntı yaşıyorum yani yoğurdun yanında ayran içmek gibi oluyor biraz onun için komedilerin kralı sayılan Gintama ve bunun yanı sıra işte beelzebub gibi animelerle ilgili komedi çalışması yapanmıyorum ama aklıma güzel bir şey gelirse çizerim tabi.

*capsler çok komikti gerçekten çok beğendim ama capsler için forumda ayrı bir bölüm var malesef capsleri burada paylaşamıyorum, bazen hazır resimler kullanıyorum ama muhakkak içinde çizim ve balon içinde konuşmalar bulunuyor.

*erco başkan detay adamısın, süpersin :D akrabalıkları yok sanırım aklıma gelmedi öyle bir şey kendi halinde biri bu da ilerde yine görebiliriz.

tekrardan değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler. AnimeKomedi güldürmeye devam edecek takipte kalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık ahmet :D yine harikasın Ezgi tsundere mi ne öyle ya *-* Güzel çalışmaların hepsini tam okuyamadım okuyacam inş birazdan 

sonunda geldi bizim komedi dükkanı ^^ Güzel çalışmalar olmuş.. Ezginin elleri dert görmesin   :hate-onion-head-emoticon:  Pikachu'yu bu şekilde görmek beni biraz üzse de yapacak birşey yok, para falan toplayamayız   :hehe-onion-head-emoticon:  KOlay gelsin Ellerinize sağlık   :) 

:mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.