Jump to content

Sinon "Gun Gale Online" [Karakter Tanıtım/Spoiler]

Kaxell

Önerilen İletiler

oQvrP2.jpg

Boy:161 cm

Oynadığı Sanal Oyunlar: Gun Gale Online & Alfeim Online

Gerçek adı Asada Shino olan karakterimiz 4 temmuzda çıkacak olan Sword Art Online 2. Sezonunun başrol karakteridir. 

Sinon ,namı değer Hecate, (sahip olduğu keskin nişancı tüfeği sayesinde GGO'da Hecate diye tanınmıştır. Gun Gale Online'da Kirito'nun karşılaşacağı ilk kız karakterdir. Gun Gale Online'ı oynama sebebi ise silahlarla ilgili sahip olduğu beyin travmasını yenmektir.

-Spoiler gelen kısım- Aynı zamanda geçmişi gerçekten şok edici (Bence SAO'nun hikayesine eşdeğer...), spoilerda yazıyor. 

Geçmişi:

2. yaşındayken bir araba kazası geçirmiştir. Dışarıdan birinin kazayı görmesi 6 saati almış, ve bu süreçte annesi babasını 6 saat boyunca yaşamı için can çekiştiğini izlemiştir. (Babası iç kanama geçirmektedir.) Bu olaydan sonra, annesi kafayı yemiş, içine kapanık ve kolay incinen biri olmuştur. Bu da Shino'yu annesine karşı koruyucu bir kimlik takınmasına neden olmuştur. 9 Sene sonra, Shino başka bir travmaya daha maruz kalmıştır. Annesiyle beraber girdikleri Posta ofisinde, bir hırsızlık sonucu hırsızı hırsızın kendi silahıyla öldürmüş ve silahlara ve erkeklere karşı derin bir korku duymaya başlamıştır. Lisenin sonuna kadar da sebepsiz yere ezilmiş, aşağılanmıştır.  

Alfeim Online'a katıldıktan sonra  Cait Sith okçu olmuştur. Kendisinden 200 metre ötedeki hedefleri  uyduruk bir yayla bile tam olarak vurabiliyordur. Elindeki yayı Lisbeth yapmıştır. 

Karakteristik özellikleri: İlk okuduğum anda Asunadan bile fazla sevmemin tek sebebi huylarıdır. Spoiler vermeden ne kadarını yazabilirim bilmiyorum, zaten izleyince anlayacaksınız o yüzden bolca fotoğraf paylaşıyım.  

Kısaca--> Soğukkanlı, Sakin, güçlü görünen ama bir o kadarda kırılgan, soğuk davranan ama bir o kadarda dost canlısı biridir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaş:16 Boy:161 cm Cinsiyet:Kız  Oynadığı Sanal Oyunlar: Gun Gale Online & Alfeim Online   Gerçek adı Asada Shino olan karakterimiz 4 temmuzda çıkacak olan Sword Art Online 2. Sezonunun başrol

göğüs büyükse esveriz küçükse bilemicemm .s .s .s .s

80-61-81 (Görmedin...) B)

Kirito ve asuna ilişkisini bozacağını zaten hiç düşünmedim :)

Ben Asunayı bu sezon çok görmek istiyorum sadece. Fakat anladığım kadarıyla pek ön planda olmayacak.

Konuya dönecek olursak güzel tanıtım olmuş. Anime çıktığı anda çok ilgi görecek bir konu olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO ilgi çekici bir animede GGO'da bozucak gibi duruyor, bunun kaanatindeyim çünkü; bayağı bir Spoiler yedim GGO' hakkında. Eğer'ki doğru'isseler izlemeye hiç gerek yok'tur zaten 2.sezonunu SAO'nun. Alta spoiler olarak açıklayacağım, Spoileri merak edenler okuyabilirler. İstemeyen arkadaşlar lütfen bakmayınız. ^-^

GGO'da bana şöyle bir içerik verdiler spoiler olarak; Öncelikle Kirito'nun kız olması ille ilgili, ve oyundaki tüm karakterler kızdır. Asuna ve Kirito ayrı düştüğü için Kirito üsteki bellirtiler karakter ille birlikte olma meselesi vesayre oluyor' ki kirito oyunda kız olduğu için 'Yaoi' durumlarıda olucaktır diye düşünüyorum ben açıkçası buradakiler doğru'isse izlemeye gerek yok, tabikide SAO' izlemeye değer bir animedir ama Zevkinide fazla kaçırmamak gerek, üsteyken üste brakalım böyle Animeleri. ^-^

DXZ4Gz.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO ilgi çekici bir animede GGO'da bozucak gibi duruyor, bunun kaanatindeyim çünkü; bayağı bir Spoiler yedim GGO' hakkında. Eğer'ki doğru'isseler izlemeye hiç gerek yok'tur zaten 2.sezonunu SAO'nun. Alta spoiler olarak açıklayacağım, Spoileri merak edenler okuyabilirler. İstemeyen arkadaşlar lütfen bakmayınız. ^-^

GGO'da bana şöyle bir içerik verdiler spoiler olarak; Öncelikle Kirito'nun kız olması ille ilgili, ve oyundaki tüm karakterler kızdır. Asuna ve Kirito ayrı düştüğü için Kirito üsteki bellirtiler karakter ille birlikte olma meselesi vesayre oluyor' ki kirito oyunda kız olduğu için 'Yaoi' durumlarıda olucaktır diye düşünüyorum ben açıkçası buradakiler doğru'isse izlemeye gerek yok, tabikide SAO' izlemeye değer bir animedir ama Zevkinide fazla kaçırmamak gerek, üsteyken üste brakalım böyle Animeleri. ^-^

DXZ4Gz.jpg

O spoiler'ı bende yemişdim ama o tarz birşey beklemiyorum.Başka bir forumda bir yazıda gördüğümden takmamışdım ama olma ihtimali dediğin gibi yüksekse zaten saçmalayan SAO yu daha da saçmalamaysona sokacağını düşünyorum :mellow: Haaa ama

Karakterler kız olupda Yuri tarzı birşey olmazsa belki toparlayabilir o zaman...Ama o da belki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.