Jump to content

Önerilen İletiler

Bir tanıtım konusu da benden gelsin :) 

Sebastian_Michealis.jpg

Adı: Sebastian Michaelis

Yaşı : Bilinmiyor.

D. Tarihi: Bilinmiyor.

Türü: İblis (Şeytan)

Boyu: 1.85

Görünüm: Sebastian, siyah saçlara ve kırmızı gözlere sahiptir. Soluk cilt ile uzun boylu, yakışıklı ve yetişkin bir erkek görünümündedir. Ciel tarafından babasına benzemesi için bu şekilde şekillenmiştir. Daima giydiği siyah bir takımı vardır. Takımı, Phantomhive ailesinin sembolü olan bir cep saati ile süslenmiştir. Ciel ile anlaşmasını saklamak için beyaz eldiven takar. Kısaca standart bir kahya görüntüsü vardır.

Kişilik: Sebastian Ciel'e karşı hassas ve naziktir. Ceil'in her istediğini koşulsuz şartsız yerine getirir. Kedilere düşkündür. Köpeklerden nefret eder.

Sebastian ve kedi sevgisi :)

blog_ou_5172628_8043374_tr_t128779249953

tumblr_lixcj11c6d1qhhqzio1_500.png

sebastian-michaelis-kuroshitsuji-sebasti,

tumblr_m3zkr3j2At1ro1tu8.jpg

Video'yu da koymazsam olmaz :D

Amma çok gülmüştüm ilk izlediğimde :)

Sebastian ve Ciel'in Hikayesi :

Ciel ailesini bir yangın sırasında kaybetmiştir. Ailesinin intikamını almak isteyen Ciel, şeytan olan Sebastianla ruhu üzerine bir anlaşma yapar. Anlaşmanın içeriği, Ciel intikamını alana kadar Sebastianın onun her istediğini yerine getirmesini içerir. Ciel intikam aldığında Sebastian onun ruhunu alacaktır.

Resimler:

sebastian_ciel.jpg

yande-re-ciel-phantomhive-anime-kuroshit

ciel_phantomhive_and_sebastian_michaelis

brunettes%20trees%20forest%20suit%20tie%Ciel-and-Sebastian-kuroshitsuji-14664193tumblr_static_22896pmvz9hc40c0oo8owo8o8.

sebastianxciel_by_joincielphantomhive-d5

2456478-sebastian_and_ciel_look_at_each_

640px-Ciel-x-Sebastian-ciel-x-sebastian-

moments-like-this-sebastian-x-ciel-phant

Güçlerinden bahsetmek gerekirse Sebastianın eşsiz yetenekleri vardır. Her obje ile dövüşebilecek kadar dahi biridir. Ayrıca belirtmeliyim ki yemek takımıyla dövüşmek Sebastiana özellikle çekicilik katıyor.

Kurşunlar ona pek etki etmez. Neredeyse ölümsüzdür. 

Görüşüm: 

Bu animeyi benim gözümde çekici kılan tek nedendir kendisi. Ciel'in söylediği her şeye itaat ederken söylediği "'Yes, My Lordum" beni benden alan en ünlü sözüdür. Saç stili, göz rengi ve hareketleriyle benim için efsane karakterlerden biridir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
Misafir nemesiss

Bir karakterin ayni anda hem itaatkar hem de dominant olmasi boylesine etkileyici mi olur ya :D Bende ekrana sarilma istegi uyandiriyor kendisi. En en en sevdigim karakterlerdendir. Cok tehlikelidir, dogru ama korkanlari da anlayamiyorum. Tanitimi da guzel olmus, eline saglik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Sebastian Michaelis karakteri sanırım Kuroshitsuji serisinin en çok izlenme sebeplerinden biridir.

Tabii bana göre, Ciel'in ve Sebas-chan'ın olduğu her şeyi izlerim de.  :bled1-onion-head-emoticon: 

Seri, İngiltere'de Kraliçe ile alakalı olayları anlatıyor, tuhaf vakaları çözüyorlar bu ikisi.

Çok sürükleyici bir seri ayrıca, 3 sezonu var.

Sırf karakterleri için bile izlenir, zaten konusuna lafım yok. 

En beğendiğim animedir, herkese öneririm.  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Sebastian'tan nefret ederdim hep, sadece çekici ve cool olsun diye konulmuş bir karakter gibiydi ve çok baydırıyordu (Ben daha çok Ciel'i seviyordum) ama mangaya geçip devamını okuyunca ısındım. Özellikle mangadaki şu olaylardan sonra güvenebileceğim tek karakter Sebastian'mış gibi geliyor.

Animenin devamını çok isterim 1. ve 3. sezon sadece olaylarım tabanı gibiydi ve hikaye tam güzelleşiyordu ve bitti. Manganın devamı baya iyi (Animeyi sevdiyseniz tabi). Ki Yana Toboso'nun harika çizimleri için bile okunur bence, herkesin zevkine hitap etmeyebilir tabi, :)

Volume_28.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.