Jump to content

Önerilen İletiler

Baştan belirteyim Spoiler içerebilir. Dolayısıyla bunu göze alarak konuyu incelemenizi öneririm.

sword-art-asuna-dies-53.jpg

Adı: Yuuki Asuna

Yaş: Sword Art Online başlarken 15, Sword Art Online biterken 17,  Gun Gale Online 18

D. Tarihi: 30 Eylül 2007 ( Sword Art Online sene olarak 2022 yılında gerçekleşmektedir.)

Boy: 1.68

Kilo:55

Vücut Ölçüleri: 82-60-83

Görünüm:

Asuna sarıya yakın kahverengi saç tonu ( Turuncu - sarı karışımı da denebilir.) ve ela göz rengine sahiptir.

Altta ki Spoiler butonunda Asuna'nın item dönüşümleri gösterilmektedir.

Asuna ilk görünüm ;

Sword+Art+Online+%25284%2529.jpg

Kan Şovelyelerinden bir kare;

yuuki_asuna_by_hibari_mx-d5jjxeg.png

ALO'da ki Titania Haliyle Asuna

tumblr_mby15i4yzh1r6ektco1_r1_500.jpg

Kirito tarafından kurtarıldıktan sonra Undine haliyle Asuna

Undine_Asuna.png

Kişilik :

Animede az rastlanan bayan oyunculardan birisidir. Gücüyle ve güzelliğiyle oyuna nam salan bir isimdir. Ayrıca Kan şövelyelerinin 2. komutanıdır. Kılıç becerisi üstün olan yetenekli bir Sao oyuncudur. Asuna başlarda ölmeyi yada oyunu bitirmeyi önemsemeyen, kimseye güvenmeyen bir tiptir. Kirito ile tanışması onun için dönüm noktası olmuştur. Ayrıca Asuna gerçek hayattaki kimliğini oyundada kullanan nadir insanlardan biridir.

Resimler :

yuuki-asuna-kirito-kiss.jpg

577851-asuna_cute_smile.png

20121013221010%21Asuna.png

1356189835612_zps87ed49e8.jpg

Asuna_Cooking.png

kirito_x_asuna_by_ask_kirito-d5ewvwl.png

573471-asuna_gloats.png

20140429075059%21SAO_Asuna_EE2.png

SAO-25_9-Kazuto-Asuna-real-life.jpg

SAO-20_22-Asuna-ALO-Undine.jpg

kirito_x_asuna_by_hazetakumi-d5e54ig.png

large.jpg

fairy_asuna_and_kirito_by_ng9-d70mk18.jp

Görüşüm : Ben, kendisine güveni olan, kendini korumayı bilen bayan karakterlere özel bir ilgi duyuyorum. Asuna'da bunlardan birisi. Genel olarak şirin bir görüntüsü olsa da Asuna'nın o kılıç hareketleri işte bu dedirtiyor.Tabi kızımız aşık olup her şeyi bir köşeye itip, Kirito ile sessiz sakin bir yaşam sürme kararı aldıktan sonra eskisi gibi pek ön planda olmasa da candır hala benim gözümde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakışlarıyla bile etkileyebilen ender karakterlerden biridir. :)  İlk 9 bölüm, gözümü kırpmadan izlememe, alfeim online serisinde de "neden o?" diye sorgulamama neden olmuştur. Güzelliği davranışları, tam anne olmaya aday birisidir. Ve cümlemi  bunlar 1 ay önceydi diyip 4. sezona kadar kenara çekilmesini, yeni kızlara fırsat vermesini temenni ediyorum diyerek bitiriririm. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakışlarıyla bile etkileyebilen ender karakterlerden biridir. :)  İlk 9 bölüm, gözümü kırpmadan izlememe, alfeim online serisinde de "neden o?" diye sorgulamama neden olmuştur. Güzelliği davranışları, tam anne olmaya aday birisidir. Ve cümlemi  bunlar 1 ay önceydi diyip 4. sezona kadar kenara çekilmesini, yeni kızlara fırsat vermesini temenni ediyorum diyerek bitiriririm. B)

Sorma o konuda bende çok dertliyim. Kızımız resmen Kirito için evinin kadını çocuğunun anası moduna geçti :D

Yeni sezonda ki akıbiyetini özellikle merak ediyorum.

Asuna bir tanedir. Güçlü aynı zamanda romantik karakterlerden.Emeğine sağlık konu güzel olmuş. (:

Beğenmene sevindim. Teşekkür ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.