Jump to content

İchigo Ne İş :)

stingbull

Önerilen İletiler

Ölümsüz değiller. Bi Shinigaminin de ölümü gerçekleşebilir.

Bkz. Kaien

Shinigamiler ölümsüz deildir bunu arc'ların birinde açıklamışlardı..Shinigamiler uzun yaşamlı varklıklardır diye..

Gin bile öldü bn bşey demem artık :P

Ayrıca içhigo ne iş kısmına gelirsek babasının ney olduğu belli değil daha..Ne bilmeyelim biz portatif gigai içinde olan bir ruh olmadığı..? Yada ichigo gibi eski bir vekil olmadığını..?Ichıgo'ya bişey olmaz bu arada ölür ölür dirilir o...''

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmez o ölmez. Ondan önce yapımcısı ölecek

Bu durumda bize şunu demek düşer; "Öldürmeyen Allah öldürmüyor " :D

@CpTTkunKnA

Gin hiç aklıma gelmediydi... Bana ölmedi gibi geliyo hala. :D Üşüyoruz Gin. :(

RoyalGuard konusunda ısrar ediyorum ben. :(

SAYANORA matsumoto :) Aaaaa mavi gözlerini Gördüüüm  :D

Royal guard olabilir katılıyorum..Omuzundan aşağıya Haorin parçası iniyor..Herkez bliyodur ztn kesin önemli bi görevde Final getsugayı kullandıda şmdi böyle oldu..

Ya ama Rukia şimdi Teğmen demi..?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Adam artık ölümlü beden taşıyor ya

o yüzden şimdi öldü öldü ölmedi mangaka bidaha onu nah öldürür :P

Manhasını takip ettigim kadarıyla gene ölmekten kurtuldu son filminide izledinizmi bilmiyorum son filmdede cehennem ichigo ya yardım ediyo varmı böyle bir olay ya :D adam nereye gitse nereye düşse bir şekilde ordan kralmış gibi çıkıyo ya NE İŞSİN SEN İCHİGO :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manhasını takip ettigim kadarıyla gene ölmekten kurtuldu son filminide izledinizmi bilmiyorum son filmdede cehennem ichigo ya yardım ediyo varmı böyle bir olay ya :D adam nereye gitse nereye düşse bir şekilde ordan kralmış gibi çıkıyo ya NE İŞSİN SEN İCHİGO :D:D

Bende son bölümlerin heyecanına dayanamayıp mangaya başladım meraktan harbiden buseferde

tam ölecekken Seretei bunu kurtarıyor

pişman oldum merak ettiğime

Ya hiç ölecek duruma gelmesin yada ölsün gitsin sinirim zıpladı ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

al bendende o kadar :D iyice nereye bağlıcaklar bunun sonunu merak ediyorum. one piece teki luffy olsun naruto olsun hep ölümün eşiğine geliyorlar. orasını anlıyoruz. ama iyileşmeleri uzun zaman alıyor. ama ichigo öyle deilki kardeşim. adam ölüyo öldükten sonra tam güç diriliyo böyle bir mantık olmaz ama :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

al bendende o kadar :D iyice nereye bağlıcaklar bunun sonunu merak ediyorum. one piece teki luffy olsun naruto olsun hep ölümün eşiğine geliyorlar. orasını anlıyoruz. ama iyileşmeleri uzun zaman alıyor. ama ichigo öyle deilki kardeşim. adam ölüyo öldükten sonra tam güç diriliyo böyle bir mantık olmaz ama :D

Geçtikleri boyutlar farklı oldugundan... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.