Jump to content

İchigo Ne İş :)

stingbull

Önerilen İletiler

al bendende o kadar :D iyice nereye bağlıcaklar bunun sonunu merak ediyorum. one piece teki luffy olsun naruto olsun hep ölümün eşiğine geliyorlar. orasını anlıyoruz. ama iyileşmeleri uzun zaman alıyor. ama ichigo öyle deilki kardeşim. adam ölüyo öldükten sonra tam güç diriliyo böyle bir mantık olmaz ama :D

Benim bir teorim daha var.Sebebi Naruto'nun Hokage olmak istiyor, Luffy de korsanlar kralı olmak istiyor ama İchigo karşısındaki düşmanı yenmekten başka birşey istemiyor.Böyle olduğu içinde Bleach'in süperzeka mangakası narutonun yaklaşık 200+250 one pieceninde yaklaşık 500 bölümde yapamadığını her dövüş sonrası yapmaya çalışıyor :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmez o ölmez. Ondan önce yapımcısı ölecek

Bu durumda bize şunu demek düşer; "Öldürmeyen Allah öldürmüyor " :D

Benim bir teorim daha var.Sebebi Naruto'nun Hokage olmak istiyor, Luffy de korsanlar kralı olmak istiyor ama İchigo karşısındaki düşmanı yenmekten başka birşey istemiyor.Böyle olduğu içinde Bleach'in süperzeka mangakası narutonun yaklaşık 200+250 one pieceninde yaklaşık 500 bölümde yapamadığını her dövüş sonrası yapmaya çalışıyor :D

Geçtikleri boyutlar farklı oldugundan... :o

Lunar ilk seninkine cvp vereyim o zaman Bleach izlemenin bir anlamı olmadıpını düşünmeye başlıyorum. Sonu bile ne olucağı belirsiz bir animeyi nasıl bitiricekler merak konusu olmaya başladı. şı söylediklerini gördükten sonra...

Pyskhe ede dediginde katılıyorum gerçekten farklı bir kulvarda gidiyorlar ne yaptıklarını biliyolarsa ben bişey bilmiyorum yaa :):D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lunar ilk seninkine cvp vereyim o zaman Bleach izlemenin bir anlamı olmadıpını düşünmeye başlıyorum. Sonu bile ne olucağı belirsiz bir animeyi nasıl bitiricekler merak konusu olmaya başladı. şı söylediklerini gördükten sonra...

Ama doğru değilmi anime daha başlarken

İchigo ne olduğunu anlamadan hop  shinigami oldu sonra hop hollow kesmeye başladı sonra Hop Rukia kaçırıldı Sonra hop Aizen ve hougyoku çıktı şimdide fullbringcilerle kötü kujo çıktı

Bütün bu olanlara rağmen İchigoya soralım hedeflerin nedir ilerde ne yapmayı düşünüyorsun:

-Dur bi şu düşmanı yeniyim düşünürüz

-Dur bi aizeni yenim düşünürüz

-Bi saniye şu ginjo kugoyu yenim bakarız..

La bi saniye düşün ben 1. takım kaptanı olacam kral olcam İnoe ile evlenecem diye bişey söyle ama nerde :D :D

Ama Bleach yine kopulmayacak anime .D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla tamam dedik hadi düşer kalkar hasar alır ama adam ölüyo diriliyo yarası 1 gunde iyileşiyo üstüne inoue de iyileştirmeden :D bu gidişle Son Goku nun dirilme rekorunu kırıcak :D

Bleach güzel anime izlemekten zevkalıyorum ama o konuda devasa bi açığı var :D (ölme-yaralanma)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.