Jump to content

İchigo Ne İş :)

stingbull

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmez o ölmez. Ondan önce yapımcısı ölecek

Bu durumda bize şunu demek düşer; "Öldürmeyen Allah öldürmüyor " :D

• 2 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...

Katılıyorum bende,ichigonun aşırı abartılması var,tamam ana karakter,tamam ölmesin ama,her bölümde de gelip tüm kaptanların kesemediği adamı kesmesin,ichigo yarı shinigami,yarı hollow,şimdi de yarı quincy çıktı.yakında kral olur sıfırıncı takımın da başına geçer....ichigo bu kadar güçlü de o kadar shinigami bunca zaman yiyip içip yatmışmı?çoğunun yüzlerce yıllık savaş tecrübesi var,herşey reiatsuyu açıp,ara gazını verip,hollow maskesi takıp,düşmanın üstüne bağıra çağıra gitmek değil,bi düşman da çıkıp : aga ben bunu böyle bodoslama karşılamayım,kidoydu,kılıç tekniğiydi,şuydu buydu,ağzının payını veriyim demiyo......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler ichigonun hedefi etrafındakileri korumak adam bu konuda takıntılı ne yani kaptan olmayımı isteyecek :S onun için önce ölmesi gerekiyor ki bence çok basit kaçardı Bleachi diğerlerinden üstün tutanda bu bence ana karakter birşey olmak istemiyor sadece korumak istiyor. O yüzden ichigo aslandır ichigo kraldır 7 kere ölüp 9 kere dirilmiştir dahada ölüp dirilmeye devam edecektir bleach izlemeye/ okumaya devam edin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ichigo diger shounen bas karakterlerinin yapmadigi seyi mi yapiyor sanki?

Naruto su an ne halde?

Luffy su an ne halde?

Natsu su an ne halde?

Ichigo'nun bunlardan farki ne?

Camur atmaya yer ariyo ya millet anlamis degilim :D

Ben kendi adıma o animelerle bleachi kıyaslamam,bleach karakterleri,savaş sahneleri,herşeyiyle daha iyi,çamur atmıyorum ayrıca atsam nolur,kubo beni ...lemez herhalde :D ben sadece eleştiriyorum.artık ilk zamanlarında ki gibi değil,bir sonraki bölümü tahmin edebiliyo herkes.ichigonun sürekli bir p-up durumu var.artık biliyoruz ki quincyler hepsi bir olsa,yamamoto dirilip gelse,kral da katılsa,üstüne de aizen koy yine ichigoyu yenemeyeceklerini biliyoruz.illa ölmesin canım,diğer kaptanlar eşşek mi biraz da onlar yensin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ichigoyu diğerlerinden farklı kılan en başından beri birşey olmadan korumak istemesi naruto gibi hokage olucam herkesi koruyacam modunda değil ya da luffy gibi korsan kralı olmaya amacıyla karşlaştığı düşmanlardanda korumuyor dostlarını korsan kralı olmak istemese belkide kimseyi korumak zorunda kalmayacaktı luffy. İchigoyu bu ikisinden ayıran özellikte bu narutodaki birşey olma isteği yok ve ya luffy gibi one piece i bulma yolunda karşısına çıkan düşmanlarlada karşılaşmıyor ( luffyden bahsederken ilk bölümlerden ve hikayenin genelinden bahsediyorum istisnalar hakkında birşey demiyorum ).Natsuya gelince fairy tail i hiç sevemedim 50 bölümden sonrada izlemedim ilk 50 bölümde çok boş bir karakterdi o yüzden yorum yapmıyorum ne yapmak istediğinide bilmiyorum açıkçası natsunun.İchigoyu diğerlerinden ayıran özellik bu tabii felsefik geçmişi olmayanlar anlamakta güçlük çekebilirler orası ayrı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.