Jump to content

İchigo Ne İş :)

stingbull

Önerilen İletiler

İchigo Kac Defa Ölüp Ölüp Dirildi. En Son Ulqiorra Öldürdüğü Halde Hollow Oldu. Hadi Ona Bir Anlam Yükleyelim De Kardeşim Bu Adam Afedersiniz de Animede Tanrıcılık Oynuyor. Karşısına Kim Gelirse Gelsin Ölmicekse Bu Adam Kim Yahu :D Hadi Hasar Alır Felan Filan Olur Amenna Ölmuyor Herif :)

Kısacası Arkadaşlar Anime Baş Karakteri Olsada Sormak İstiyorum İchigo Ne iş :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmez o ölmez. Ondan önce yapımcısı ölecek

Bu durumda bize şunu demek düşer; "Öldürmeyen Allah öldürmüyor " :D

Ulqi tepede öldürdüğünde aklıma holow maske takar bu adam kalkar geldi.Attım tuttu.Ama bu kadar çok ölüp kalkınca animede heycan bırakmıyor.İlerisi için .........."yaw nasılsa gene ölüp dirilir,izlemeye ne hacet dedirttiyor.

Umarım fazla sıkmazlar.Biryerde öldürsünler bide imam çağırsınlar,cenaze namazını kılsınlar.Defnetsinler olsun bitsin.

Bleach'in sonunu hayırlı görmüyorum.Geçmiş karakterlere,geçmiş hikayelere bağlılık yok.Örn:Arrancarlar,orda küçük kıza dönüşen arrancar unutuldu.Hiç üzerinde durulmadı.Bleach de en  fazla ilgi duyulacak karakterlerden biri oydu.Basit bir örnek bu.Gelen Bleach bölümlerini izliyorum ama nedense hiç tat vermiyor malesef.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ulqi tepede öldürdüğünde aklıma holow maske takar bu adam kalkar geldi.Attım tuttu.Ama bu kadar çok ölüp kalkınca animede heycan bırakmıyor.İlerisi için .........."yaw nasılsa gene ölüp dirilir,izlemeye ne hacet dedirttiyor.

Al bendende o kadar  :-\ dedigin gibi ana karakter ölüp ölüp dirilen bir karakter var hangi animede bunun kadar ölüp ölüp dirilen bir başkası varki dediğin gibi ichigo gene kalkar belli deyip bilirsin ilerde ne olucağını nasıl olsa ölmüyor adam abartının da bir noktası vardir yanii...

ölmezse bu animenin ne sonu olur nede bu gidisle bir yere varir. hangi tur olaya gecis yaparlarsa yapsınlar ichigo her seferinde ölümsüz kahraman olmayı sürdürücek bu gidisle bari animenin isminide deiştirsinler Ölümsüz Shinigami yapsinlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim en sevdiğim anime bleachtir ama harbiden buda benim garibime gitti animede sadece kötüler ölüyor ya ortalıkta espada kalmadı bir kişi bile öldüremediler,aizen geldi o gücüyle hepsini biçti yine öldürmedi yok sizin bu savaşı izlemenizi istiyorum ohaa ama ben çoktan ichigoyu geçtim kötüler hariç bir tane kaptan ölmedi yaa.Bide bir dövüşün gidişatı adam koz saklamıyorsa başından belli olur.Direk bankai ile başlayan ichigonun ilk önce dayak yiyip sonra ne hikmetse dövüşün yarısından sonra bir şekilde zar zor da değil kolaylıkla adamı parçalaması eee insaf:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim en sevdiğim anime bleachtir ama harbiden buda benim garibime gitti animede sadece kötüler ölüyor ya ortalıkta espada kalmadı bir kişi bile öldüremediler,aizen geldi o gücüyle hepsini biçti yine öldürmedi yok sizin bu savaşı izlemenizi istiyorum ohaa ama ben çoktan ichigoyu geçtim kötüler hariç bir tane kaptan ölmedi yaa.Bide bir dövüşün gidişatı adam koz saklamıyorsa başından belli olur.Direk bankai ile başlayan ichigonun ilk önce dayak yiyip sonra ne hikmetse dövüşün yarısından sonra bir şekilde zar zor da değil kolaylıkla adamı parçalaması eee insaf:D

Ya zaten her seferinde böyle olmuyor mu? Birşeyler oluyor İchigo dalıyor, ediyor, biçiyor düşmanı ama sonunda ölüyor. Sonra ne oluyorsa dirilip çok kısa bir zamanda, düşmanı bertaraf ediyor. Bu arada da dediğin gibi diğerleri ichigo dan güçsüz oldukları halde İchigo dirilene kadar ölmüyorlar. Bu nasıl iştir ya? :D Bana sorarsanız bleach şuan mantık sınırlarını da zorluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım fazla sıkmazlar.Biryerde öldürsünler bide imam çağırsınlar,cenaze namazını kılsınlar.Defnetsinler olsun bitsin.

Bleach'in sonunu hayırlı görmüyorum.Geçmiş karakterlere,geçmiş hikayelere bağlılık yok.Örn:Arrancarlar,orda küçük kıza dönüşen arrancar unutuldu.Hiç üzerinde durulmadı.Bleach de en  fazla ilgi duyulacak karakterlerden biri oydu.Basit bir örnek bu.Gelen Bleach bölümlerini izliyorum ama nedense hiç tat vermiyor malesef.

Zaten ölüp ölüp diriliyor, bir daha ölürse ve yine dirilirse Japonya'ya baskın yapıcağım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.