Jump to content

MMORPG Oyuncusu Gözüyle SAO

Gyril

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

metin2 kötüleyenler genelde ya onu hiç oynamamış kesim yada metin2 zamanını bilmeyen çocuk kesimi ulan bu oyunu en az 8 sene oynadım ben :P 

Selam beyler ben mmorpg manyağıyım sword art onlineyi izleyeli 2 yıl oluyor ama extra editionu yeni izledim gaza geldim ve yazıyorum. mmorpg oyuncusu gözüyle SAO Eşyalar: Milletin bir kere düşürdüğü

Sao yu bir mmorpg gibi değil VRMMORPG gibi düşünün. Kitapta büyünün olmamasının tek nedeninin sanal dünyadaki o hissi tam olarak hissedebilmek olmasıydı. Healer ın olmaması zaten mükemmek bir durum.

Posted Images

Metin 2'yi aşağılamanın sebebi nedir anlamıyorum. Türkiye'ye gelmese, ilkokullu oyuncu kitlesi olmasa hikaye vs. bakımından aşırı güzel bir mmorpg bence. 

Ayrıca SAO zaten mantıksız bir anime, mantık aramaya gerek yok. :P

metin2 kötüleyenler genelde ya onu hiç oynamamış kesim yada metin2 zamanını bilmeyen çocuk kesimi ulan bu oyunu en az 8 sene oynadım ben :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şu kılıç olayı bence olabilir Metin2 oynuyorum mesela 30 lvl lik kılıç 75 lvl e kadar giymek mantıklı olabiliyor eğer zararı yüksek ise :) ışınlanma olayında zaten yüksek katlara gidildikçe ışınlanma olmuyordu :) vede biraz kolaylık sağlanması lazım sonuçta canınla oynuyosun :) yani sadece oyun değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mmorpg olarak ise Guild Wars 2 tavsiyem, 70 lira keyi ve gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip mmorpg

Hayır Aion'un grafikleri daha gelişmiş Guild Wars'a göre ama sonuçta ikiside Ncsoft'un ;)

valla bu tarz oyunlarda yıllardır vazgeçmem :D Global Mu Online tek geçerim :D ilk online oyunlardan

Mu online bende arada takılırım ama global oynamadım genelde private serverlarda takıldım hep, hayvan gibi stat kasıp gözle takip edilemeycek hızda vurulabilen tek oyun :D Ama yıllardır grafik konusunda bi sükse yapmadılar sadece yeni season çıkarıp bir iki arayüz değişikli birde 1-2 tane yeni karakter koyuyorlar sonra hoop devam. Birazda grafikte çalışsalar mu online çok daha popüler bir oyun olurdu :)

Bende Gyril arkadaşımız gibi mmorpg hastası ve solo oynarım genellikle ama böyle rahatça solonun tadını ve zevkini aldığım bir oyun bulamadım uzun zamandır. Bu arada SAO'da diğer arkadaşlarımızın dediği gibi büyü olmaması normal ve daha iyi olmuş healer olsa ölüm işi kolay kolay olmıyacaktı ve damage büyüleri olsaydı pk yapan kişiler çok daha fazla kişinin hayatını alıcaklardı Birde böyle düşünmek lazım :) Neyse ama 1 season'un devamında yani Alfheim Online'da büyücü sınıfları vardı doğal olarak ölüm olayı olmadığı için ;)

Son olarak Gyril kardeşim solo olarak zevk alabileceğim mmorpg tarzında birkaç oyun önerirsen sevinirim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.