Jump to content

MMORPG Oyuncusu Gözüyle SAO

Gyril

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

metin2 kötüleyenler genelde ya onu hiç oynamamış kesim yada metin2 zamanını bilmeyen çocuk kesimi ulan bu oyunu en az 8 sene oynadım ben :P 

Selam beyler ben mmorpg manyağıyım sword art onlineyi izleyeli 2 yıl oluyor ama extra editionu yeni izledim gaza geldim ve yazıyorum. mmorpg oyuncusu gözüyle SAO Eşyalar: Milletin bir kere düşürdüğü

Sao yu bir mmorpg gibi değil VRMMORPG gibi düşünün. Kitapta büyünün olmamasının tek nedeninin sanal dünyadaki o hissi tam olarak hissedebilmek olmasıydı. Healer ın olmaması zaten mükemmek bir durum.

Posted Images

Tera ile Aion max leveline kadar geldiğiim oyunlar ve gerçekten biliyorum isteyen olursa bunların mantığını anlatan rehberler hazırlayabilirim. Teraya başlayanlar ise nickim Gyril ordan bana sorular sorabilirler. Aionda dediğim gibi solo playerim bi görev yapayım diyorum katalamda adamlar yürüyerek kesiyor 20 kişi olunca ben de klan ortamını pek beğenmediğim için bıraktım. Solo playerler için tera gerçekten mükemmel çünkü gerek chatte lfg(looking for group) ile kolayca grup bulabiliyorsunuz ya da instance matching ile max 8 dakkaya dungeon için kendinize grup bulabiliyorsunuz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu koymayı unuttum ama o da tera gibi blade and soul gibi nişan almalı ve gerçekten güzel bir oyun onu da denemek isterdim de p2p ve su aralar beni saran oyunlar da var (2 tane mmorpg 1 tane moba). Kısacası pek bir şey diyemeyeceğim.

hangi moba şimdi moba dendi mi benden sorulur 8 senelik dota  oyuncusuyum :D piyasadaki bir çok mobayı da denemişliğim var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tera ile Aion max leveline kadar geldiğiim oyunlar ve gerçekten biliyorum isteyen olursa bunların mantığını anlatan rehberler hazırlayabilirim. Teraya başlayanlar ise nickim Gyril ordan bana sorular sorabilirler. Aionda dediğim gibi solo playerim bi görev yapayım diyorum katalamda adamlar yürüyerek kesiyor 20 kişi olunca ben de klan ortamını pek beğenmediğim için bıraktım. Solo playerler için tera gerçekten mükemmel çünkü gerek chatte lfg(looking for group) ile kolayca grup bulabiliyorsunuz ya da instance matching ile max 8 dakkaya dungeon için kendinize grup bulabiliyorsunuz.

Alıp oynamadigim bir Gw2 hesabım var ilgilenirsen şifresini buldugumda vereyim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu ara cidden doluyum arkadaşlarımı güç bela teraya başlattım bırakmam zaten 11. sınıf oldum hafiften derslere başlamalıyım(ne güzel yattıydık 9 da 10 da). 

Alıp oynamadigim bir Gw2 hesabım var ilgilenirsen şifresini buldugumda vereyim

Teşekkürler gene de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

VRMMORPG oldu için oyun biraz daha abartılmış oluyor nede olsa türünün ilk önerneği 45 lvl de düşürdüğü kılıcı 80 lvl e kadar kullanması cidden tuhaf oldu biz 45 lvl de düşürdüğümüz kılıcı 80 lvle kadar kullansaydık bırak bossu normal 0 vururduk.

Büyü neden yok şimdi büyü kullanırken biri seni tanklaması gerekiyor çünkü herhangi bir buton ile büyüyü kullanamıyorsun bundan dolayı skill gelmiş bence daha iyi olmuş :p

Grup hmm doğru söylüyorsun tank ve dps var ama oyunda büyü kullanılmadığı için healler boş bir sınıf oldu skilller ile fazla bişe yapamazdı ve oyunda bir pt bulamadığı sürece kasılamazdı ve sonuçta bir pk tarafından öldürülürdü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.