Jump to content

Selam minna :D

AYKa

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım   14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- ) anime izlemeye bayılıyorum. ama

hoşgeldin foruma  :hi-onion-head-emoticon: yaş konusunu kafana takma eglenmene bak bende 17 yaşındayım mesela  ^_^

hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D )

Posted Images

selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )

anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D

sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 

bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi

http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari

http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :

Vampire knight

kaichou wa maid sama

Another

mahouka koukou no rettosei

ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D

bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D

hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

Öncelikle Hoş Geldin, Anime izlemenin yaşı yoktur ßen 15 Yaşındayım Dedem bile bazen izliyor alt yazıları nasıl görüyorsa artık  <_< , Ayrıca Derslerine önem vermen inek olduğunu yansıtmaz, hem inekler çalışırmı   :lol: , wattped deki kitaplarını Hemen okuyasım geldi Her ne kadar anime'ci biri olsamda Kitap kurdu Gibi davranıyorum  :wub: , Sevdiğin animelere Gelince birkaç önerim var Sürekli olan anime'lere başla Mesela Naruto. 1. sezonunu Sevemeye bilirsin fakat 2. sezon da ( Shippuuden ) seni kendine bağlıyacaktır ^_^  Sadice Naruto Değil Fairy Tail Gibi daha birçok anime bulabilirsin. 

Kendimden Söz etmek Gerekirse Kitap okumayı, Bilgisayar ile uğraşmayı, Hacker'lık yapmayı, anime izlemeyi ve birçok sosyel faliyeti severim fakat 1 haftaya bunları nasıl sığdırıyorum bende anlamış değilim. sanırım hızlı biriyim bu İletiyi yaklaşık 30 sn de yazdım  -_-  Neye Forumda Keyifli Chat'ler Dilerim Hoş Geldin Tekrar  ^ ^_^  :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.