Jump to content

Selam minna :D

AYKa

Önerilen İletiler

selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )

anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D

sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 

bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi

http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari

http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :

Vampire knight

kaichou wa maid sama

Another

mahouka koukou no rettosei

ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D

bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D

hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

post-20332-0-45340600-1403593058_thumb.j

post-20332-0-07758500-1403593315_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım   14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- ) anime izlemeye bayılıyorum. ama

hoşgeldin foruma  :hi-onion-head-emoticon: yaş konusunu kafana takma eglenmene bak bende 17 yaşındayım mesela  ^_^

hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D )

Posted Images

hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) 

şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D

hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) 

şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D

hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin

teşekkürler umarım sen de iyi vakit geçirirsin. içim rahatladı(yaş konusunda :D) ders konusunda başarılarının devamini dilerim ben sınıfta 5. filan oluyorum genelde :/ yazdığın kitapların linklerini sayfaya atarsan ben de takip ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.