Jump to content

Ohayo Gozaimasu

No_MerCy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Aramıza hoş geldin dostum :)

Hoşgeldin :)

yatta yalnız değilim ilk olarak hoşgeldin ben de 14 yaşındayım ve teog mağduruyum :( vampire knight hastasıyım :D umarım iyi vakit geçirirsin  :D  yaş konusunu kafana takma burda çokunluk öyle(ymiş) b

hoş geldin foruma =) bende rap dinliyorum sadece sadece sagopa olsa da =)

Saol sadece sagopa dinlesen bile rapci olursun rahat ol :D

Merhaba Anime Sever :) Öncelikle anime dünyasına hoş geldin :) Naruto ve Captain Tsubasa Road To 2002 böylesine muhteşem serilerin duygularına  tanık olmak çok hoş :) Rap dünyasındaki görüşünde oldukça iyimser :) Sagopa Kajmer :) :) Anime önerim ise Rainbow :) :) Tekrar Hoş Geldin. :)

Cok saoll aslında tsubasayı abım var 27 yasında o demıstı bana ızle dıye :D dıyodu adam sahanın basında sonuna kosuncaya kadar bi bolum bıtıyodu derken ılgımı cektı tsubasa hosuma gıtmeye basladı ve bitti :D animeni bleach bitince başlarım anime listeme yazdım :D

Kanamecilerin ve Minatocuların gücü aşkına hoşgeldin :D Bleach de bir an önce bitir :D Tekrardan hoşgeldin ^^

sende galiba minato ve kanemicisin :D saol bleach 1 aya biter rahat ol :D

oynamak :D aslında arada arkadaşın oraya gidip o ve arkadaşlarıyla oynuyorum ama öyle çok değil :)

oda ''Oynamak'' sayılır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin kardeşim gençlerin animeye başladığını gördükçe duygulanıyorum resmen ya benim nesle bakıyorum harbi iş yok ya bu yeni nesil gençlik daha çok yönelmiş animelere inş yakında türkiye ye de bir anime-manga dükkanı açtıracağız sayımızı arttırıp

vay arkadaş bi de millet 15 dakka da imza falan koyuyor ben hala profil resmi koymayı bilmiyorum :D :D (forum özürlüyüm diyebilirim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin kardeşim gençlerin animeye başladığını gördükçe duygulanıyorum resmen ya benim nesle bakıyorum harbi iş yok ya bu yeni nesil gençlik daha çok yönelmiş animelere inş yakında türkiye ye de bir anime-manga dükkanı açtıracağız sayımızı arttırıp

vay arkadaş bi de millet 15 dakka da imza falan koyuyor ben hala profil resmi koymayı bilmiyorum :D :D (forum özürlüyüm diyebilirim)

Saoll Anime dükkanı açarsan her türlü bişi satın alırım .. :D ben anime izlemey 11 yaşında başlamıştım death note :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gene şanslısınız ya ben 15 yaşında başladım 8 sene önce tabi türk anime falan da bilmiyoruz sağdan soldan arayıp buluyoruz bi o fansub bi bu fansub bi ara bütün siteler de çılgıınlarcasına kapanıyordu zor zamanlardı ya kaç koskoca site devrildi hey gidi hey neyse ki buralara kadar gelebildik şu türk anime tv bütyük nimet valla :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.