Jump to content

Merhaba ^^

Bhrv

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Genç ^_^  Hoşgeldin Foruma...   Ezgi minik ve tatlı...Hmmm ...

Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık bir gün önce üye oldum ama fazla kararsız olduğumdan konuyu yeni açabildim.  :D Adım Berra. 16 yaşındayım , İzmir'de oturuyorum. :) Ne yazsam bilemedim.     En sevdiğim ani

Hoş geldin, ben de erdem. :D Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. 

hoşgeldin berra şu sıralar hangi mangayı okuyorsun ben d.gray-man okuyorum :D

bi de şu imza da ki hangi animeden merak ettim 

iyi zamanlar geçirmen dileğiyle :D

Şu sıralar Skip beat ve the one okuyorum  ^_^  İmzadaki Hellsing'den Seras Victoria.  :wub: Ve teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldin Berra bende Tuğrul :) İyi iyi manga okumayı sevdiğine göre okumayı da seviyorsundur :) Okuma alışkanlığı olmadığı için ne mangalar kaçıran insanlar var :D

Kesinlikle katılıyorum. :D Memnun oldum. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin Berra ben Ayten ben de yaklaşık 1 gün önce üye oldum :D insan gerçekten ne yazcağını bilemiyo :D boşver umarım forumda eğlenirsin :D

Gerçekten öyle  :D  Şu kısacık şeyi yazana kadar yarım saat harcadım. :rolleyes:  Memnun oldum ve umarım sende eğlenirsin. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Anime sever :) İzmir diyarına selamlar olsun :) Anime dünyasında Daim olman ve bu hislerin renklerle buluştuğu 'kanlı yada kansız fark etmez :D ' umarım izlerin silinmez : :):) Tekrar hoş geldin : :)NOT: Anime önerisi olarak Rainbow izlemeni tavsiye ederim : :):)

Teşekkürlerr.  :D Öneri için de ayrı teşekkürler. Görsellerden baktığım kadarıyla bile ilgimi çekti. ^_^  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.