Jump to content

Merhaba ^^

Bhrv

Önerilen İletiler

Berra, adminler uyarmadan ben uyarayım seni. Arka arkaya yorum atmak yasak. Önceki mesajlarını düzenleyip kullanabilirsin. Tek mesajda yazman lazım her şeyi. DİRENİŞ'in lideri olarak uyarayım seni.

Zeynep diye bir admin var. Adamın aklını alır.

Bir de Ezgi var, arka arkaya mesaj attığın zamanlarda çıkar ortaya. Çok tehlikelidir :D

Ps: Direniş adminlere karşı sizi hep koruyacak  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Genç ^_^  Hoşgeldin Foruma...   Ezgi minik ve tatlı...Hmmm ...

Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık bir gün önce üye oldum ama fazla kararsız olduğumdan konuyu yeni açabildim.  :D Adım Berra. 16 yaşındayım , İzmir'de oturuyorum. :) Ne yazsam bilemedim.     En sevdiğim ani

Hoş geldin, ben de erdem. :D Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. 

Berra, adminler uyarmadan ben uyarayım seni. Arka arkaya yorum atmak yasak. Önceki mesajlarını düzenleyip kullanabilirsin. Tek mesajda yazman lazım her şeyi. DİRENİŞ'in lideri olarak uyarayım seni.

Bir de Ezgi var, arka arkaya mesaj attığın zamanlarda çıkar ortaya. Çok tehlikelidir :D

Nasıl düzeltiyim onu anlamadım şimdi  :huh:  :wacko:  Korkunç  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi görünüşte dünya tatlısı, sevimli bir insandır. Ama özünde çok tehlikelidir. Aynı konuda kazayla karşılaşırsanız bana gelin :D :DADSd

Nasıl düzeltiyim onu anlamadım şimdi  :huh:  :wacko:  Korkunç  :blink:

Düzeltemene gerek yok. Modlar yaparlar o işi. Bundan sonra dikkatli olman lazım. Bu forumda çok üye can verdi böyle böyle. Direniş olarak zor hayatta kalıyoruz

Ps: Zaman zaman nickini değiştirip direniş üyelerini pusuya düşürdüğü olmuştur. Şu anki nicki Sangeetha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi görünüşte dünya tatlısı, sevimli bir insandır. Ama özünde çok tehlikelidir. Aynı konuda kazayla karşılaşırsanız bana gelin :D :DADSd

Düzeltemene gerek yok. Modlar yaparlar o işi. Bundan sonra dikkatli olman lazım. Bu forumda çok üye can verdi böyle böyle. Direniş olarak zor hayatta kalıyoruz

Ps: Zaman zaman nickini değiştirip direniş üyelerini pusuya düşürdüğü olmuştur. Şu anki nicki Sangeetha

Peki başkan. :D Uyarı için teşekkürler  ^_^  Ezgi kardeşimiz baya korkunçluymuş. :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emel ablayı da unutma bence hiç beklemediğin an indirir hepimizi  :o  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emel ablayı da unutma bence hiç beklemediğin an indirir hepimizi  :o  :mellow:

Emel adminlerin gizli silahı zaten. Çok ani ve sebepsiz darbeler yapabiliyor :D

Hoş geldin Berra. :D

Ya Ezgi'nin korkunçlu olduğu yalandır. Sadece görevini yapmaktadır.  ^_^ Birileri de gelsin dövsün diye kaşınıyor işte.  -_-

Direniş savaşa hazır. Savaş mı istiyorsun Seher?

Selam Genç ^_^  Hoşgeldin Foruma...

Ezgi minik ve tatlı...Hmmm ...

Chucky <3

Kahkaha attım spoilera :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.