Jump to content

Herkese Merhaba :)

Mireille

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

YES 

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Form Sitesidir  B)
Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culup ) ve FF ( Roman tarzı Fan ) Bulabilirsin.  ;)
Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma  :)
Ezgi abla Çok kızar Sorna  :rolleyes:

Hoşbulduk :)

Kimi ni Todeke allahım benim kardeşime indirip izliyodum bilgisayar işgal ediyodu aslnda anime güzel (bana göre) hiç heycanlı değil bu arada hoşgeldinnn :D

Hopeless romantiklik işte napalım :D Hoşbulduk :) 

Hoş geldiniz,keyifli forumlar.

Elfen Lied! ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben belki bir gün bi yanlışlık olurda lol ü sever lol e başlarım diye korkumdan yanımda siyanür taşıyorum elim lol server larına giderse ağzıma atıp her şey geç olmadan bitsin diye :( :(

O kadar kötü yani :D Merak ettim bu nefretin kaynağını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dota 2'nin yokluğunda 2 sene LoL oynadım. Oyun gerçekten başarılı. Sonuçta Dota 1'in mimarlının bir kısmı başlattı o projeyi. Nefretin kaynağı LoL'ün oyuncu kitlesidir. 12 yaşında internet kafe çocuklarının küfürleri Dota oyuncularını soğutmuştur. Dota 2 oyuncularının yaş ortalaması 20'dir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dota 2'nin yokluğunda 2 sene LoL oynadım. Oyun gerçekten başarılı. Sonuçta Dota 1'in mimarlının bir kısmı başlattı o projeyi. Nefretin kaynağı LoL'ün oyuncu kitlesidir. 12 yaşında internet kafe çocuklarının küfürleri Dota oyuncularını soğutmuştur. Dota 2 oyuncularının yaş ortalaması 20'dir.

Anladım :D Ben eskiden oynamıştım LoL. 5 lvl de falan bırakmıştım. Çok oynamadım yani. Ama hatırladığım kadarıyla güzel bi oyundu :D Dota'yı abim çok oynardı. Ordan bi merakım var ama hiç başlayamadım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.