Jump to content

Herkese Merhaba :)

Mireille

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, benim adım Ekin. 17 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. 

Genelde izlediğim tüm animeleri severim, -bazı kötü olanlar dışında- ama en sevdiğim animeler Fairy Tail, Naruto ve Naruto Shippuuden, Skip Beat, Clannad After Story, Elfen Lied, Kimi ni Todoke, Ano Hana bunlar en sevdiklerim.

Manga okumaya yeni başladım diyebilirim, okuduklarım arasında, Aku no Hana ve Youko x Boku SS var. 

Sinemaya çok ilgiliyim. Kitap okumayı ve bilgisayar oyunlarını çok severim :)

Yazacak bişey bulamadım, kendimi tanıtmayı pek beceremem :D

Hajimemashite :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

YES 

hoşgeldin ben de ali osman direnişin yandaşlarındanım :D güzel animeler izlemişsin gerçekten

ve bilgisayar oyunu seven bir bayan az bulunan bir şey :D sitede iyi vakit geçirmen dileği ile

he bir de dota oynuyor musun dota da oynuyorsan tam olur he :D (barboros benden gene bi adım öndesin mesaj yazmada :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevdiğin animelerin hepsi de sevdiğim animeler :) Hoşgeldin ben de Samet. Adminlere karşı direnişin öncüsüyüm  B) Hunter X Hunter izledin mi?

Hoşbulduk :) İzlemedim ama çok duyuyorum adını, başka sitelerde de önerenler olmuştu. En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum, konusu falan da ilgimi çekti, tam benim sevdiğim türden bi anime. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin ben de ali osman direnişin yandaşlarındanım :D güzel animeler izlemişsin gerçekten

ve bilgisayar oyunu seven bir bayan az bulunan bir şey :D sitede iyi vakit geçirmen dileği ile

he bir de dota oynuyor musun dota da oynuyorsan tam olur he :D (barboros benden gene bi adım öndesin mesaj yazmada :D )

Ne direnişiymiş merak ettim :D

Evet özellikle Türkiye de pek bulunmuyor bilgisayar oyunu oynayan kız :D

Dota oynamadım ama League of Legends oynadım o olur mu ? :D

Hoşbulduk, hepinize teşekkürler  :)

Düzenlenme: Papillon tarafından
üst üste mesaj atmak yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.