Jump to content

Herkese Merhaba :)

Mireille

Önerilen İletiler

Ne direnişiymiş merak ettim :D

Evet özellikle Türkiye de pek bulunmuyor bilgisayar oyunu oynayan kız :D

Dota oynamadım ama League of Legends oynadım o olur mu ? :D

Hoşbulduk, hepinize teşekkürler  :)

Merhaba Anime Sever :) Bütün yorumlarını okudum arkadaşların yorumuyla beraber. Tabii bu yoruma gelene kadar 'LOL' dediği an itibariyle down oldum desem yeridir :) Anime dünyasına öncelikle hoş geldin :) Bu diyar anlamına ulaşanlar için oldukça hoş ve mizaçlıdır :) Önerim İse Rainbow izlemeni tavsiye ediyorum :) Ayrıca TürkAnimeRadyo yu dinlemeni :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

YES 

Ben Ekin'i çok sevdim ya. Direniş'in önemli bir parçası olabilir bence  B)

Bu arada üst üste mesaj atmak yasak, admin hanımlar kızıyorlar  <_< Bir mesaj attıktan sonra bir şey ekleyeceksen önceki mesajını düzenleyebilirsin. Cevap yazarken de topluca tek mesajda cevap yazabilirsin. Saygılar.

Ps: I love me

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada üst üste mesaj atmak yasak, admin hanımlar kızıyorlar  <_< Bir mesaj attıktan sonra bir şey ekleyeceksen önceki mesajını düzenleyebilirsin. Cevap yazarken de topluca tek mesajda cevap yazabilirsin. Saygılar.

we are love you

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Anime Sever :) Bütün yorumlarını okudum arkadaşların yorumuyla beraber. Tabii bu yoruma gelene kadar 'LOL' dediği an itibariyle down oldum desem yeridir :) Anime dünyasına öncelikle hoş geldin :) Bu diyar anlamına ulaşanlar için oldukça hoş ve mizaçlıdır  :) Önerim İse Rainbow izlemeni tavsiye ediyorum :) Ayrıca TürkAnimeRadyo yu dinlemeni :)

Hoşbulduk :) Ben de mutlu oldum LoL seven biriyle karşılaşınca. Genelde LoL türü oyunlar oynadığımı duyan herkes beni erkek zannediyo, çok sinir bozucu bi durum :D Rainbow'a bakacağım :)

hayır her şeyi de LoL deme işte orada beni kaybettin seni 3 hayırla uğurluyoruz : :(: :((şaka şaka hoşggeldin : :D

Yoksa gerçekten LoL sevmiyo musun ? :D

Teşekkür ederim :D Daha dikkatli olurum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Forum Sitesidir  B)

Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culub ) ve FF ( Fanfiction ) Bulabilirsin.  ;)

Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma  :)

Ezgi abla çok kızar sorna  :rolleyes:

EDİT: Ayrıca Anime Tarzımız Neredeyse aynı Kimino Todoke animesini bende Çok sevdim :)

Düzenlenme: ScReaM tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.