Jump to content

Anitr Fansub

emresycn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kiddy Girl-and Türkçe FanSub [5. Bölüm Eklendi!] Hellsing Ultimate (Ova) 9 Türkçe Altyazı  - [Eklendi] Nisemonogatari Türkçe Fansub [7. Eklendi!] Renkin San-kyuu Magical? Pokaan - Türkçe [9. Bölüm Ekl

Yazınızı konunuza ekledim, kullanıclar görsün diye panoya da koydum. Kolay gelsin :).

bence gayet başarılı bir fansubsunuz kolay gelsin :)

hK1L233.jpg

Yeni Manga çevirimiz olan Tsumitsuki'nin ilk 2 bölümü yayınlandı.

Tür: Korku, Psikoloji, Shounen, Doğaüstü, Trajedi
Mangaka: Kiyohara  Hiro

Tsumitsuki -  AniTR Fansub

Herkesi Facebook sayfamıza bekleriz. Fansub çalışmalarımız ve sitemiz hakkında gelişmeleri ordan da takip edebilirsiniz.

Anitr Facebook

Yukarıdaki arkadaşlara teşekkür ederim.

@Onun İnan Belki günün birinde...

@Shitai Belli olmaz, seven bir çevirmen gelirse neden olmasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirmek için istek alıyor musunuz ? Yada bunun üzerine bir yarışma filan düzenlenmeyi düşünen var mı :)  Şahsen Elfen Lied mangasının hepsini Türkçeye çevrilmesini isterdim.Baş ucu serimi arkadaşlarıma tanıtırken animesi kısa mangası daha farklı diyorum ama hepsi mangayı İngilizce okuyamıyor :) Çevrilse güzel olur aslında gerçi zaman ayırıp ekibe katılma şeysi var mı onu bulup ben mi çevirsem bilemedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Manga İçin Bir Adım Daha!

anitr.png

Son günlerde gerçekleştirmek istediğimiz bir plan olan, manga platformu, adminimiz ve teknik işler sorumlusu Wizy arkadaşımızın aşağı yukarı Batoto'ya yakın olan bir sistem kurma çabası ve şimdilik çok fazla detaya inilmeden hazırlanan manga platformu kullanıma hazır bir halde sunulmuştur. Site yönetimi dışında dışarından da 3. şahıs olarak sisteme manga eklenebilecektir. Ve eklenen mangalar admin onayından geçerek yayınlanacak. Geniş ve etkili bir manga tabanı oluşturma çabasındayız.

Her tıklamada sayfalarca karşımıza çıkan reklam sayfaları, rahatsız edici linkler ve dahası olmadan sade, rahat, ve yormayan sistem çalışmaları hala devam etmektedir. En iyi sonuca yaklaşma çabası devam ederken, umarım her şey yolunda gider ve anime/manga dünyasına ufakta olsa bir katkısı olabilir.

Teşekkürler. Keyifli günler.

Siteye gidebilmek için;

Tıkla
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.