Jump to content

Anitr Fansub

emresycn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kiddy Girl-and Türkçe FanSub [5. Bölüm Eklendi!] Hellsing Ultimate (Ova) 9 Türkçe Altyazı  - [Eklendi] Nisemonogatari Türkçe Fansub [7. Eklendi!] Renkin San-kyuu Magical? Pokaan - Türkçe [9. Bölüm Ekl

Yazınızı konunuza ekledim, kullanıclar görsün diye panoya da koydum. Kolay gelsin :).

bence gayet başarılı bir fansubsunuz kolay gelsin :)

• 2 ay sonra...

zn7p5.png

Yondemasu yo, Azazel-san Z [2.Sezon]

Genei wo Kakeru Taiyou

Kamisama Kazoku

Kiddy Girl-and 

hpimp.png

Dennou Coil [20.Bölüm Eklendi!]

Tetsuwan Birdy Decode: 02 [6.Bölüm Eklendi!]

Not: 
My anime list'te kurulan sayfayada bekleriz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi oradan da yapabilirsiniz. Ve kendi sayfalarınızı tanıtabileceğiz *Dost Siteler konusunda da paylaşımlarınızı bekleriz. 

yMfsE.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

zn7p5.png

Yondemasu yo, Azazel-san Z [2.Sezon]

Genei wo Kakeru Taiyou

Kamisama Kazoku

Kiddy Girl-and 

hpimp.png

Dennou Coil [20.Bölüm Eklendi!]

Tetsuwan Birdy Decode: 02 [6.Bölüm Eklendi!]

Not: 

My anime list'te kurulan sayfayada bekleriz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi oradan da yapabilirsiniz. Ve kendi sayfalarınızı tanıtabileceğiz *Dost Siteler konusunda da paylaşımlarınızı bekleriz. 

yMfsE.png

Tetsuwan için teşekkürler :) Emre Abi ye selamlar :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

AniTR 3. Yılını kutluyor!!!
KgLYxQD.png

" 2011 saat 20:56:09 da AniTR kuruldu ve yani 3. yıl dönümü...

Tabii daha öncesinde geçmişi olan bir oluşumdu fakat şimdi sadece AniTR geçerli ve AniTR konuşulacak. Öncelikle bu zamana kadar yanımızda olup bizi desteklediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Günlerimizi birlikte geçirdik, birlikte eğlendik, birlikte üzüldük, birlikte izleyip, okuduk... güzel insanlar tanıdım böylelikle. Bu şekilde devam etmesini de gönülden umuyorum.

Bu özel gün nedeniyle bugünden itibaren 1 haftalık kutlama yapacağız (1 martta biter), bu kutlamalarda 9 ayrı etkinliğimiz var.
Bu etkinliklerde yer alanlar arasından yapacağımız çekiliş sonucunda 2 kişi hediye kazanacak.
Yapmanız gereken sadece etkinliğe katılmak. Biz katılanların isimlerini not alacağız. Ne kadar çok etkinlik, o kadar çok şans...

Ek olarak facebook sayfamızda bu konuyu paylaşacağız ve bu konuyu beğenenler 1+ yorum yapanlar 1+zaman tünellerinde paylaşanlar da 1 oy hakkı daha kazanacak. "

Facebook sayfamız: AniTR

Ve daha fazlası için, uygun konuyu ziyaret etmenizi temenni eder, herkese her şey için teşekkür ederiz.

Etkinliklere Katılmak İçin Tıklayın.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.