Jump to content

Merhaba !!

Sudee

Önerilen İletiler

Nerdeyse 4-5 gündür hala yazacaktım bugüne kısmetmiş  :lol:  :lol:

Adım Erva TEOG 'tan çıkan bir 99'luyum :P  :P  TEOG notum berbat o yüzden evde ne tür kıyametler kopacak hiçbir haberim yok  :D

En sevdiğim anime diye birşey yok bende hepsi ayrıdır benim için :lol:  Zaten Favori bayan karakterlerimi de görüsünüz bu kadar işte  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yine Ferhat abi ve yine Rainbow .s aramıza hoş geldin Erva :) dersleri fazla takma aileler bir süre konuşuyor sonra olan olmuş deyip daha fazla baskı yapıyorlar ^^ 

Hoş geldiin erva bende aslı :)

Hoş geldin

Nerdeyse 4-5 gündür hala yazacaktım bugüne kısmetmiş  :lol:  :lol:

Adım Erva TEOG 'tan çıkan bir 99'luyum :P  :P  TEOG notum berbat o yüzden evde ne tür kıyametler kopacak hiçbir haberim yok  :D

En sevdiğim anime diye birşey yok bende hepsi ayrıdır benim için :lol:  Zaten Favori bayan karakterlerimi de görüsünüz bu kadar işte  :lol:

Merhaba Anime Sever :) Anime diyarına hoş geldin :)  Fairy Taile var olan tutkun her şekilde belli oluyor :) Radyoda Fairy Tail Günlükleri adlı programlarımızı dinlemeni  tavsiye ederim :) Anime Önerisi olarak Rainbow İzlemeni kesinlikle kesinlikle kesinlikle :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Anime Sever :) Anime diyarına hoş geldin :)  Fairy Taile var olan tutkun her şekilde belli oluyor :) Radyoda Fairy Tail Günlükleri adlı programlarımızı dinlemeni  tavsiye ederim :) Anime Önerisi olarak Rainbow İzlemeni kesinlikle kesinlikle kesinlikle :) 

Yine Ferhat abi ve yine Rainbow .s aramıza hoş geldin Erva :) dersleri fazla takma aileler bir süre konuşuyor sonra olan olmuş deyip daha fazla baskı yapıyorlar ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Hoşbulduk  :rolleyes:

Ne zaman oluyor bu günlükler  :D  :D  Merak ettim 

Rainbow ' u bundan önceki programında dinlemiştim listemde  :lol:  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazla baskılılar ama takmıyorum zaten  :P

Kaynatırdım burayı da havamda değilim  :( Hoş geldin Erva. Adını sevdim  ;)

Adımı sevdiğim sevindim , hoşbulduk   :D   :D

YOOOOOO hoş geldin TEOG notu kaç canım benim SBS dönemi notlarımdan biri 276 mı neydi  :D (352-276-381 ortalama 342   :) )

Sanırsam 360 tarzında   :P   :P Umarım bir lise tutururum   :P   :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.