Jump to content

Merhaba :)

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açı

Hoşgeldin demiyorum sen hoşgeldinlikten çıkıp daimi olmuşsun.ben üye olduktan 3 ay sonra açmıştım sen benide geçmişsin hadi hayırlısı.foruma renk katıyosun.adet yerini bulsun deyim bari hoşgeldin

:blink: seni tanımayan mı kaldı forum da  <_< bende 27 ay 119 hafta 839 gün 20.157 saat sonra yani kısaca 2 yıl sonra tanışma konusu mu açayım  :ph34r: geyik yapacak yer mi yoksa direnişin ön sa

Hoşgeldin demiyorum sen hoşgeldinlikten çıkıp daimi olmuşsun.ben üye olduktan 3 ay sonra açmıştım sen benide geçmişsin hadi hayırlısı.foruma renk katıyosun.adet yerini bulsun deyim bari hoşgeldin

En kısa zamanda sizinle de tanışacağım :) Forum canlı kalsın istiyoruz işte.

Hoşgelmişsin gerçekten demeyi unuttum herhalde 

Tirbüşüm senin aklın gitmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gün gelecek Dünya'yı değiştireceğiz Tuğrul. Kötülerin tamamen hüküm süreceği geleceğe kamufle olarak gideceğiz. O gelecekte yeterince güçlendikten sonra Direniş olarak ortaya çıkacağız. Düzeni ve adaleti getireceğiz, mazlumları zalimlerden kurtaracağız. Bütün plan buydu. Öğrendiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeşil. Bir çok kıyafetim, yeşildir. 

En sevdiğim film bir tane değil ama ilk aklıma gelen Cesur Yürek oldu. 

NBA çok severim ama son zamanlarda tv'den takip edemiyorum, eski tadı da kalmadı o yüzden. Buna mukabil basketbol oynamayı çok severim. Kanguru gibi de zıplarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.