Jump to content

Merhaba :)

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açıyorum.

Sevdiğim animeler, HunterXHunter, One Piece, Yowamushi Pedal, One Outs.

Manga okumayı daha çok severim.

Shoujo anime ve mangaları da severim ama bu konuya hiç girmeyim :D

3D tasarımcı ve oyun programcısıyım. Üniversite 3. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ama okulla alakam yok. Bütün öğretilenler gereksiz. Kendi ekibim var ve sloganımız "okul öğrenmeye engel değildir.". Bunu kötü örnek almayın lütfen, Türkiye'de oyun programlama üzerine bir bölüm olmadığı için böyle davranıyorum. Gerçi bilgisayar mühendisliğinde de adam akıllı bir şey öğretmiyorlar.

TEOG mağduru değilim :D

Roman yazıyorum. Adı Kusatra Şeytanı. Fantastik/Bilim Kurgu türünde. Bu yaz bolca yazmayı hedefliyorum.

Birçok spor dalıyla uğraştım. Yazmaya bile gelmez.

Steam nickim barbarosoruc, dota'cıları vs'lerde görmek isterim. Pis oynarım. 

Saygılar.

Ps: Buradan Ezgi adminime ve köydeki halamlara selamlarımı gönderiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açı

Hoşgeldin demiyorum sen hoşgeldinlikten çıkıp daimi olmuşsun.ben üye olduktan 3 ay sonra açmıştım sen benide geçmişsin hadi hayırlısı.foruma renk katıyosun.adet yerini bulsun deyim bari hoşgeldin

:blink: seni tanımayan mı kaldı forum da  <_< bende 27 ay 119 hafta 839 gün 20.157 saat sonra yani kısaca 2 yıl sonra tanışma konusu mu açayım  :ph34r: geyik yapacak yer mi yoksa direnişin ön sa

Yazıyı okuduktan sonra  3 ay sonraki halimi gördüm. Geriye sadece hangi üniversitenin kurban olarak seçileceği kaldı. 

Hoş gelmişsindir zaten ben senin yanında yeni sayılıyorum Samet Abi :)  

Musait olduğun bir zaman bilgisayar programcılığı hakkında konuşmak isterim. Belki her gencin hayalidir oyun programcılığı ama türkiye gerçekliğinde ne kadarı başarilabilir, senin ağzından duymak isterim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin kardeşim foruma umarım iyi vakit geçirirsin forumda :D :D

ben senin aksine tam bir ineğim tabiri doğruysa zaten bitince de büyük ihtimalle öğretim üyesi olup profösör olacam (not ortalaması 3.90  :ph34r: )

roman yazdığını bilmiyordum ben de roman yazıyorum şu an Ay Şeytanları adlı bi eserime devam ediyorum o bitince Işığın Savaşçısı adlı diğer eserime geçecem yaklaşık 4 senedir falan öyle böyle yaıyorum (yazılarımıza birbirimize atıp değerlendirme yapabiliriz :D )

forum da direniş var seni de oraya bekleriz (komutan gizemli kimse tanımıyor :D :D )

bir de Hunter x Hunter izlemediysen konu açma lütfen  B)  B)  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

:blink: seni tanımayan mı kaldı forum da  <_< bende 27 ay 119 hafta 839 gün 20.157 saat sonra yani kısaca 2 yıl sonra tanışma konusu mu açayım  :ph34r: geyik yapacak yer mi yoksa direnişin ön safları için kendine yeni kurbanlar mı arıyorsun karar veremedim  -_- ama olsun adettendir gelene git demek olmaz madem ben geldim diyorsun bize de hoş geldin demek düşer  ^_^ sen hoş geleli bayağı oldu ama  :D

Ezgi görmesin  :ph34r: görsün diye de yapılmış bir direniş hareketi olabilir tabi :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazıyı okuduktan sonra  3 ay sonraki halimi gördüm. Geriye sadece hangi üniversitenin kurban olarak seçileceği kaldı. 

Hoş gelmişsindir zaten ben senin yanında yeni sayılıyorum Samet Abi :)  

Musait olduğun bir zaman bilgisayar programcılığı hakkında konuşmak isterim. Belki her gencin hayalidir oyun programcılığı ama türkiye gerçekliğinde ne kadarı başarilabilir, senin ağzından duymak isterim. 

Özelden Face'ten istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Türkiye'de oyun programcılığı adına girişim yapan bütün ekipler, şirketler başarısız oluyor. Sebebi de oyun işinin çok fazla sosyallik gerektiriyor olması ve yazılımcıların bu konuy hep ihmal etmeleri :) Eğer meraklıysan yardımcı olurum. Sektörde iyilerdenim naçizane.

hoşgeldin kardeşim foruma umarım iyi vakit geçirirsin forumda :D :D

ben senin aksine tam bir ineğim tabiri doğruysa zaten bitince de büyük ihtimalle öğretim üyesi olup profösör olacam (not ortalaması 3.90  :ph34r: )

roman yazdığını bilmiyordum ben de roman yazıyorum şu an Ay Şeytanları adlı bi eserime devam ediyorum o bitince Işığın Savaşçısı adlı diğer eserime geçecem yaklaşık 4 senedir falan öyle böyle yaıyorum (yazılarımıza birbirimize atıp değerlendirme yapabiliriz :D )

forum da direniş var seni de oraya bekleriz (komutan gizemli kimse tanımıyor :D :D )

bir de Hunter x Hunter izlemediysen konu açma lütfen  B)  B)  B)

Gözlerimi yaşarttın, yapma bana bunu :'( Ben de yaklaşık 8 yıldır falan uğraşıyorum yazma işiyle. Bir ara enine boyuna konuşur tartışırız. 3.90 sana yakışmadı :D

Bu biraz değişik olmuş :D hoş geldin demeyek o zaman, tanıştığımıza memnun oldum Samet Abi, bende Özkan. Diablo da oynasaydınız keşke  :ph34r:

Bro Diablo'yu çok severim de 3'ün keyini ver de oynayalım ya :D

:blink: seni tanımayan mı kaldı forum da  <_< bende 27 ay 119 hafta 839 gün 20.157 saat sonra yani kısaca 2 yıl sonra tanışma konusu mu açayım  :ph34r: geyik yapacak yer mi yoksa direnişin ön safları için kendine yeni kurbanlar mı arıyorsun karar veremedim  -_- ama olsun adettendir gelene git demek olmaz madem ben geldim diyorsun bize de hoş geldin demek düşer  ^_^ sen hoş geleli bayağı oldu ama  :D

Ezgi görmesin  :ph34r: görsün diye de yapılmış bir direniş hareketi olabilir tabi :P 

Miss Demir, fikirdaşlarımla tanışmak için buradayım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Genç ^_^ HoşgeldİN Forumağğğ... :mellow:

Bu ne arkadaş.İnsan 1000 olur öyle açar konuyu.

Hayır adama birde Düzenli üye damgasını vurmuşunuz yapmayın böyle.

Ne düzenlisi girdiği gün sayısı ile facebook da geçirdiği gün sayısı arasında dağlar kadar fark var :mellow:  Ayıp ayıp :ph34r: Neyse Masashi Kishimoto olan saygımdan ve Ezgiye gösterdiğin tepkilerden birşey demiyorum...

O değilde bizim ilk muhabbetimiz Ezgi üzerineydi di mi ? Vay beee Anti ezgi fanları demek ki o zamanlar hayat buluyormuş ha -_-

PS: Ohhh Zeynep admin 2 sene sonrası da gene iyi biz ne yapalım <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.