Jump to content

Merhaba :)

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açıyorum.

Sevdiğim animeler, HunterXHunter, One Piece, Yowamushi Pedal, One Outs.

Manga okumayı daha çok severim.

Shoujo anime ve mangaları da severim ama bu konuya hiç girmeyim :D

3D tasarımcı ve oyun programcısıyım. Üniversite 3. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ama okulla alakam yok. Bütün öğretilenler gereksiz. Kendi ekibim var ve sloganımız "okul öğrenmeye engel değildir.". Bunu kötü örnek almayın lütfen, Türkiye'de oyun programlama üzerine bir bölüm olmadığı için böyle davranıyorum. Gerçi bilgisayar mühendisliğinde de adam akıllı bir şey öğretmiyorlar.

TEOG mağduru değilim :D

Roman yazıyorum. Adı Kusatra Şeytanı. Fantastik/Bilim Kurgu türünde. Bu yaz bolca yazmayı hedefliyorum.

Birçok spor dalıyla uğraştım. Yazmaya bile gelmez.

Steam nickim barbarosoruc, dota'cıları vs'lerde görmek isterim. Pis oynarım. 

Saygılar.

Ps: Buradan Ezgi adminime ve köydeki halamlara selamlarımı gönderiyorum.

hoşgeldin foruma umarım güzel vakit geçirirsin ZhLKDJa.png?1

şaka bi yana, aynı bölümde olduğumuzu yeni öğrendim. benim de 3. senem ama 3. sınıf değil ne yazık ki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açı

Hoşgeldin demiyorum sen hoşgeldinlikten çıkıp daimi olmuşsun.ben üye olduktan 3 ay sonra açmıştım sen benide geçmişsin hadi hayırlısı.foruma renk katıyosun.adet yerini bulsun deyim bari hoşgeldin

:blink: seni tanımayan mı kaldı forum da  <_< bende 27 ay 119 hafta 839 gün 20.157 saat sonra yani kısaca 2 yıl sonra tanışma konusu mu açayım  :ph34r: geyik yapacak yer mi yoksa direnişin ön sa

hoşgeldin foruma umarım güzel vakit geçirirsin ZhLKDJa.png?1

şaka bi yana, aynı bölümde olduğumuzu yeni öğrendim. benim de 3. senem ama 3. sınıf değil ne yazık ki.

Oo meslektaşım.

Tirbüş benim zaman kavramım kayboldu ya :D Cidden kimsin?

Yetişemiyorum hepinize, dota'da kuzenimi yenip geliyorum hemen  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.