Jump to content

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Bakuman izledikten sonra :D Bu uzatma meselesine şaşırmıyorum ya. Direk ticarî bakış açısı o. Reytingler düşükse kısa kes, yüksekse konuyu uzat, yay... Bazen uzun oluo ama mangaka dehşet toparlıyor, sıkmıyor. Ama bazen de kaset başa sarıyor sanki. Bunda da 4 bölümde oyuna giremedi, ağırdan alıyorlar evet ama ben yine de şimdiden sonrası için biraz daha umutluyum. Sonuçta artık oyunda, 5.bölümün sonunda merak edici bir şey de oldu :D İzlemeyenler için spoiler vermiyorum pek :p Ben biraz daha ivme artışı bekliyorum artık. Yani umarım tabi seri sonuna doğru hayal kırıklığı yaşamayız ya, SAO fanı olarak, üzülürüm şahsen.

Haklısın anımeyı uzatıp biraz daha neselı yapsalar iyi olurdu ama suan anımeyı daha uzun yapıp sıkıcı yapmayı planlıyolar heralde bu birazda 2. sezonların genelınde olan birsey cogu anımenın 1. sezonu harika ama 2. sezon vasat cıkıyor bazılarınında 2. sezonu gelmıyor cok karmaşık :D arada cevırmenlerın ekledıgı ufak eklentıler zaten kırıp gecırıyor sayenızde anımeler dahada şenlenıyor ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Sword Art Online II Anime Türü : Aksiyon, Macera, Fantastik, Oyun, Romantizm, Shounen Bölüm Sayısı : 24 / 24 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Rumeysa Can, Sine Güne

Saçları önemli değil bence o kadar :D Sonuçta avatar ama erkek olsun sesi aynı olsun en güzeli ^^ Bir ağlama sahnesi vardı Kirito'nun kardeşinin önünde, o sahneden beri hayranım :D kesinlikle aynı ses

24. Bölüm eklendi. Bir serinin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yeni serilerde görüşme üzere, iyi seyirler...  :) 

Posted Images

Haklısın anımeyı uzatıp biraz daha neselı yapsalar iyi olurdu ama suan anımeyı daha uzun yapıp sıkıcı yapmayı planlıyolar heralde bu birazda 2. sezonların genelınde olan birsey cogu anımenın 1. sezonu harika ama 2. sezon vasat cıkıyor bazılarınında 2. sezonu gelmıyor cok karmaşık :D arada cevırmenlerın ekledıgı ufak eklentıler zaten kırıp gecırıyor sayenızde anımeler dahada şenlenıyor ^^

Ben o çevirmenlerden değilim bu arada :) Altyazıya hiçbir müdahalede bulunmadım şimdiye kadar. ^^ Benden izlemediğinizi de anlamış oldum şu anda :D Beğendikten sonra benden izlemeseniz de olur, önemli olan beğenmeniz ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben o çevirmenlerden değilim bu arada :) Altyazıya hiçbir müdahalede bulunmadım şimdiye kadar. ^^ Benden izlemediğinizi de anlamış oldum şu anda :D Beğendikten sonra benden izlemeseniz de olur, önemli olan beğenmeniz ;)

alt yazıda mudahale degıl cn ekleyıp biraz gırgıra vuranlar var onu anlatmak ıstedım :D tabikide alt yazıda oynama olmaz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alt yazıda mudahale degıl cn ekleyıp biraz gırgıra vuranlar var onu anlatmak ıstedım :D tabikide alt yazıda oynama olmaz :)

Altyazıya müdahale olmadığını biliyorum, o manada söylemedim zaten. Ben gereksiz Ç.N kullanmam, hiç kullanmadım şimdiye kadar. Ama başkalarından bölümü izleyip gelip bana Ç.N fırçası atanlar oldu, mecbur muyum ben senin görüşünü okumaya falan niye rahatsız ediyorsun diye. Ne ayak dedim ya, benim 1 kere gereksiz Ç.N kullandığım olmadı bu güne kdr xD Aldanmayın yani o ben değilim xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Heh.. zaten animeci saat kaç olursa olsun çıkan animeyi takip eder o zaman bile hemencecik izler bir kere bile isyan etmez ve sorun çıkarmaz,isyan edenler çoluk çocuktan ibaret işin arkasında ki emeği görmüyorlar onlar için hazır yemek gibi bu şeyler siz onlara aldırmayın çok kaliteli hizmet veriyorsunuz biz sizi biliyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.