Jump to content

Doğum Günün Kutlu Olsun Tite Kubo


quincy

Recommended Posts

Bu Kez Hayranları Onun İçin Çizdi

 

Geçtiğimiz günlerde Bleach’in 600. bölümü şerefine ödül sahibi olan manga dünyasının en popüler isimlerinden Tite Kubo’nun 37. yaş günü, dünyanın dört bir yanından sanatçının hayranları tarafından kutlandı. Doğum günü mesajlarında hayranlar Venezuela’dan Brezilya’ya, Meksika’dan Peru’ya dünyanın dört bir yanından sevgilerini ilettiler, sağlık temennisinde bulundular. Elbette “Tite Kubo” denilince akla gelen ilk şey çizimler olduğundan ünlü sanatçı için pek çok çizim gerçekleştirildi. Tecrübeli mangaka, hayranlarına teşekkür ederken, Twitter sayfasında kendisi için yapılan çalışmalardan özellikle iki tanesine yer verdi.

 

 

djyyDQ.jpg

Ry77Ro.jpg

 

Her zaman hayranları için özel çizimler yapan mangakaya bu kez hayranları özel çizimlerde bulundular. Tite Kubo’nun beğendiği bu 2 çalışmayı siz de beğendiniz mi?

Hayranları dışında anime ve manga dünyasından ünlü isimler de mangakanın doğum gününü kutladılar. Özellikle Bleach seiyuularından Kuchiki Byakuya’nın seiyuusu Ryotaro Okiayu ve Shuuhei Hisagi’nin seiyuusu Katsuyuki Konishi’nin mangaka ile tweetleşmeleri dikkatimizden kaçmadı. Biz de Kubo-sensei’ye her şeyden önce sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yaşlar diliyoruz. Doğum günün kutlu olsun Tite Kubo.

26 Haziran 1977′da Hiroshima’da doğan, lise yıllarına kadar ciddi çizimler yapmamasına rağmen 20 yılını ve hayatının geri kalanını mangaya adayan Tite Kubo ile ilgili geniş bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.