Jump to content

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Mangasını okudugumuz fakat animesinin çıkmadıgı fakat yeni çıkacagı ve çıkacak bu animeden bir favori karakter sayılıyor mu? 

Sayılıyor ise Tokyo Ghoul'dan Tsukiyama Shuu yada Kaneki Ken. İkisinede belirsiz bir nedenden dolayı hastayım.Tsukiyama'dan nefret etmem gerek ama edemiyorum :D Kaneki zaten direk beyaz saç kategorisine giriyor, nasıl sevemem ki....

olur tabi yahu niye olmasın :D

ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D

edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yani mesela;    "Henüz Naruto'yu izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Itachi baya iyi karaktermiş."   "Ulan sırf şu Rias'ı görmek için Highschool DxD izlicem bigün."    seksi anime kızı,

bir kaç tane seri var öyle hala izlenmek için sırada sürünen  :D nedense hiç sıra gelmiyor  :ph34r: ama sırf bir karakter için seriye başlamam konusu ve kurgusu da önemli yoksa tonla anime var güzel ç

olur tabi yahu niye olmasın :D   ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D   edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

olur tabi yahu niye olmasın :D

ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D

edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

steins gate izlememiş biri şuan bi tane organını kessin. izlememenin verdiği acıyı ancak o tarif edebilir -_- dud duruuuuu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eren tam sopalıksın

One Piece'ten Roronoa Zoro.Kendisi kılıç ustasıymış.Kılıç ustalarına karşı bi sempatim var :D

Eren'e sopalık diyorsun da hani Zoro falan...  :ph34r:

edit:

@Zeynep Admin Hanım: spoilerları açarken içimden "aha kesin içinden Kamina çıkacak" diyordum, tutmadı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.