Jump to content

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yani mesela;    "Henüz Naruto'yu izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Itachi baya iyi karaktermiş."   "Ulan sırf şu Rias'ı görmek için Highschool DxD izlicem bigün."    seksi anime kızı,

bir kaç tane seri var öyle hala izlenmek için sırada sürünen  :D nedense hiç sıra gelmiyor  :ph34r: ama sırf bir karakter için seriye başlamam konusu ve kurgusu da önemli yoksa tonla anime var güzel ç

olur tabi yahu niye olmasın :D   ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D   edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

1 ay önce bleach izledim . İzlemeden önce aizen , grimmjow , ulquiorra ve espadaların %60 ı favorimdi ... Tabi anime bittince deişiklik olmadı hala severim .s

FT bi kaç bölüm izlememe rağmen jellal - dier adları ne anlama gelio anlamadım ama jöle gibi en çok bu ismi seviyom - karakterine aşık olup ... Aşırı büyük bi erza antisi olmam var . Tabi bu ship konusu da ayrı ama asıl sebebi bu erza en iyi en güçlü kız havaları falan fan service bilmem nesi var . Bu kadar yapmacıklık olmaz dedim . Zaten animenin yarısında bıraktım bitircem tabi de her gün locadı lucysi juvisi hep aynı hep .... Ve jellal gibi bi karakter harcanmış bence şahsen ... Bir de lucy favorim ...

Bir de noragami çok tavsiye ettilerdi başlamamıştım . Sonra bishimon karakterini gördüm videoları filan izledim animede hoşuma gitti başlıcam hayırlısıyla da üşeniom T-T

Son olarak To Love Ru da rito va ... Bunuda yarıda bıraktım ilk sezonun aslında yarıda bırakmadım anime pek yok desem var şimdi sabah sabah tabletten yazınca kafa gitti ...

Yine de Manga\Animesinde senelerdir güncel olduğum ve ilk animem olan Naruto ❤ ve mümkünse bir gün kishinin yanına gidip kendime koca olarak istiyeceğim Uchiha Madara ❤ varken dierlerine pek fanlık duyamıyorum .O yüzden yazdıklarım sayılıodur inş T-T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.