Jump to content

Akihabara Yok Edildi

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

“Elektrik Şehri” Akihabara Yok Edildi!

Kotaku’nun yer verdiği, kısa sürede büyük ilgi çeken Tumblr sayfası Little Treasures, anime severlerin cenneti olan Tokyo’nun Akihabara mahallesini yerle bir etti!

Yaptığı dijital düzenlemelerle ilginç resimlere imza atan Little Treasures, Akihabara’nın mahvolmuş halini gerçeği aratmayacak bir biçimde yansıttı.

DSa5Njc.jpg

Teknolojik aletlere ilgi duyanlar ve birçok anime sever her ne kadar gerçek olmasalar da bu görüntülerden pek hoşlanmayabilir. Sizce de çok inandırıcı değil mi?

UnC2bBz.jpg

Akihabara’yı yıkıp da Tokyo İstasyonu’na bir el atmamak olur mu?

wx2CzpV.jpg

Site bir de Tokyo İstasyonu’nun gerçek haline yer vermiş ki karşılaştırabilelim.

riTAT3W.jpg

Bunlar da otaku kültürünün kalbi, sokaklarında cosplayer’ların eksik olmadığı, her teknoloji delisinin mutlaka gerek ucuz gerek pahalı kendine uygun bir şeyler bulabileceği; sokakları, caddeleri bir yana anime severlere özel, özellikle hizmetçi temalı bir cosplay kafesinin bulunduğu Akihabara’nın gerçek halleri:

8W2Kg10.jpg

Akihabara’dan Genel Bir Görüntü

DVwcz2j.jpg

Maid Cafe Çalışanlarından Hoş Birer Poz

DY2aiCQ.jpg

OXyzZNO.jpg

M0RdBTJ.jpg

cea8kff.jpg
Akihabara Caddeleri

Son olarak Little Treasures’un diğer çalışmalarına ulaşmak için:http://yoshinobu-digirama.tumblr.com

Kaynak : AnimeFantastica 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japonlar bu photoshop ve 3d işlerinde sahiden de çok iyi attack on titans'ın reklamını izlemiştim gerçek gibiydi resmen gerçi lastik reklamıydı o ayrı tabi :) ... yalnız spoiler'daki resimlere bakarken shiina'yı görmeyeyimdim iyiydi sakurasou'nun 2.sezonu gelsin lüften beni mahvettin söyleyim :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Japonlar bu photoshop ve 3d işlerinde sahiden de çok iyi attack on titans'ın reklamını izlemiştim gerçek gibiydi resmen gerçi lastik reklamıydı o ayrı tabi :) ... yalnız spoiler'daki resimlere bakarken shiina'yı görmeyeyimdim iyiydi sakurasou'nun 2.sezonu gelsin lüften beni mahvettin söyleyim :/

ne göz varmış sen de  :blink: animeyi bende sevmiştim de hiç dikkat etmemiştim resimlere  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.