Jump to content

Çizimlerim (Güncellendi)

TsundereAkali

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^      Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :       Öy

Çizimlerini çook çoooook beğendim ^^ hatta azıcık kıskandım bile diyebilirim :D bence kesin mangakalığı düşünmelisin ^^ saygılar ...

Avatardan bi karakter yapım aşamasındaki hali o ^^ renklendirip atmaya çalışıcam güzel durursa ^^

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

vay vanina.aramizda bi mangaka ruhlu insan var djsbsu saka maka ilerde gercekten cikart bir manga falan sen.konu icin o kadar beklemene gerek yok en azindan ilk mangan icin yani.cunku konu bakimindan siyrilabilen gercekte cok az manga var zaten neredeyse hep ayni turde konular felan var ama cizimlerin yeter de artar senin normal bi konu icin.yalniz cok gururlandim bi an,tumblrda deviantartta senin gibi cok cizen var ilk kez grafik programinda bu kadar iyi cizen bir Turk gordum.kullanabilsen gercekten cok begenenin olurdu da da felan.aslinda kucuk,komik fanficler yapsan kisa kisa bence o bile seni tanimalarina yeter cok takip ediliyor senin yetenegindeki insanlar .tabii sen bilirsin. renklendirmede de ilerde daha basarili olursun diye dusunuyorum ama ellerine saglik. yeni cizimlerini de merakla bekleyecegim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.