Jump to content

Çizimlerim (Güncellendi)

TsundereAkali

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^      Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :       Öy

Çizimlerini çook çoooook beğendim ^^ hatta azıcık kıskandım bile diyebilirim :D bence kesin mangakalığı düşünmelisin ^^ saygılar ...

Avatardan bi karakter yapım aşamasındaki hali o ^^ renklendirip atmaya çalışıcam güzel durursa ^^

• 2 hafta sonra...

benim isteğim de erkek olacak ama neyse  :ahaaah-onion-head-emoticon: Sebastian Michaelis çizersen çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin  :cheer3-onion-head-emoticon: 

bu arada hala bu kadar iyi çizmene hayret ediyorum :) manga filan çizmeyi düşünüyor musun?

manga yapmak o kadar kolay olmuyo .D olsaaaa :D taslaklar sonra üzerinden geçmeler detaylar arkaplanlar savaş sahnesi (varsa yoksa romantizm sahnesi anladın ;) )

iyi bir hikaye olursa neden olmasın   :rolleyes: 

yazarım sağlam bir hikaye beğenmesen beğendirene kadar :D bne manga çıkartmayı çok istiyorum çizemiyorum ama yaza biliyorum hı :D

;)

Ldo7Yz.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok beğendiğim çizimlerin var.
1) Başarılı olmuş. Dikkat ediyorum gözleri hep özenli çiziyorsun. Saçlarda da bu özeni göstermelisin.

q9PVA5.jpg

2) Düzenli ve başarılı olmuş.

NYVXNQ.jpg

3) Gözler çok başarılı olmuş. Çoğunun üstünde uzun süre uğraşılmış gibi.

Ldo7Yz.jpg

4) Burada saçlara biraz daha dikkatli çizmişsin galiba. Gözler yine güzel. Renklendirme de yapsaydın süper olurdu.

vY5XVR.jpg

5) Dolgun renkler kullanmışsın, güzel olmuş. Kıyafetin en alt kısmında biraz sarı kullanmışsın galiba o biraz boşmuş gibi, biraz daha koyu yapsan süper olacakmış. Bunu kesinlikle tamamlamalısın.

Pvkr6v.jpg

Bana göre böyle. Sen daha farklı düşünüyor olabilirsin. Çizmek ilgimi çekmiştir ama konudan pek anlamadığımdan yorumlarımda acemi olmuş olabilir. Bence başladığın çizimleri bitirmeden diğerlerine geçme. Takipteyim. Aklıma bir şey gelirse söylerim. Berki bende bir iki çizim isteyebilirim. İyi çizimler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok beğendiğim çizimlerin var.

1) Başarılı olmuş. Dikkat ediyorum gözleri hep özenli çiziyorsun. Saçlarda da bu özeni göstermelisin.

q9PVA5.jpg

gözleri düzenli olmasının nedeni renklendirme için düzgün çizmeye başlıyorum ama sıkılıp bırakıyorum ondan kalıyor öyle :)

teşekkürler  ^_^

3) Gözler çok başarılı olmuş. Çoğunun üstünde uzun süre uğraşılmış gibi.

Ldo7Yz.jpg

çok uğraşmadım 10dkmı aldı sıkıntıdan çizdim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.