Jump to content

Çizimlerim (Güncellendi)

TsundereAkali

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^      Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :       Öy

Çizimlerini çook çoooook beğendim ^^ hatta azıcık kıskandım bile diyebilirim :D bence kesin mangakalığı düşünmelisin ^^ saygılar ...

Avatardan bi karakter yapım aşamasındaki hali o ^^ renklendirip atmaya çalışıcam güzel durursa ^^

Çok beğendiğim çizimlerin var.

1) Başarılı olmuş. Dikkat ediyorum gözleri hep özenli çiziyorsun. Saçlarda da bu özeni göstermelisin.

q9PVA5.jpg

gözleri düzenli olmasının nedeni renklendirme için düzgün çizmeye başlıyorum ama sıkılıp bırakıyorum ondan kalıyor öyle  :)

teşekkürler   ^_^

3) Gözler çok başarılı olmuş. Çoğunun üstünde uzun süre uğraşılmış gibi.

Ldo7Yz.jpg

çok uğraşmadım 10dkmı aldı sıkıntıdan çizdim  :)

-Yetenek işi tabi bana çiz desen bir tanesi 5 dakika sürer :). Yeni çizimlerine baktım. Gayet başarılı olmuş.

-Espada renklendirirken hata vermiş sanırım. Oda sıkıntı ama dediğim gibi renkli olunca çok daha güzel oluyor.

-Ulquiorra tamamen renkli yapmışsın. Onu çok beğendim.

-Kurapika da gözünü ve gözünün altını renkli yapmışsın. Ona bakınca aklıma bir taraf başka renk bir taraf başka renk gibi bir çalışma geldi. Yada yüzünde sağ taraf renkli yapmışsın, vücut bölümünde de sol yaparsın gibi. Saçmalamış olabilirim.

-deviantART açmanı tavsiye ediyorum. Oradan yorumlar alabilirsin. Bide çoğu zaman renkli olmayan resimleri beğenen üyeler renklendiriyor. Senide uğraştan kurtarır. Çizim senin oluyor tabi ama renklendiren kendi deviantART hesabında paylaşıp buradan aldım diye senin renksiz halin linkini atıyor. Ne kadar doğru anlattığımı bilemiyorum. Burada da saçmalamış olabilirim.

-Takipteyim demiştim ama bakamadım. Cevap geç oldu, artık kusura bakma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Yetenek işi tabi bana çiz desen bir tanesi 5 dakika sürer :). Yeni çizimlerine baktım. Gayet başarılı olmuş.

-Espada renklendirirken hata vermiş sanırım. Oda sıkıntı ama dediğim gibi renkli olunca çok daha güzel oluyor.

-Ulquiorra tamamen renkli yapmışsın. Onu çok beğendim.

-Kurapika da gözünü ve gözünün altını renkli yapmışsın. Ona bakınca aklıma bir taraf başka renk bir taraf başka renk gibi bir çalışma geldi. Yada yüzünde sağ taraf renkli yapmışsın, vücut bölümünde de sol yaparsın gibi. Saçmalamış olabilirim.

-deviantART açmanı tavsiye ediyorum. Oradan yorumlar alabilirsin. Bide çoğu zaman renkli olmayan resimleri beğenen üyeler renklendiriyor. Senide uğraştan kurtarır. Çizim senin oluyor tabi ama renklendiren kendi deviantART hesabında paylaşıp buradan aldım diye senin renksiz halin linkini atıyor. Ne kadar doğru anlattığımı bilemiyorum. Burada da saçmalamış olabilirim.

-Takipteyim demiştim ama bakamadım. Cevap geç oldu, artık kusura bakma.

Evet espada renklendirirken hata verdi :(

Kurapikayı arkadaş için gözünü renklendirdim gerisine üşenmiştim :)

deviantART kullanmayı beceremiyorum nedense  :mellow:

Teşekkürler  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

waow çizimlerin dehşet *O* emin ol ; bi çizime ne kadar temiz veye kirli çizersen çiz çizgilerin düzgün olmadığı sürece bi şeye benzemez . Ama söylemeliyim ki orantıların ve çizgilerin gerçekten çok düzgün ve güzel bu yüzden bi taslak çizimde bile harika görünebilecek bi çizim şeklin var umarım çizimlerinin devamı gelir ben büyük bi hayranlık ve merakla beklemede olucam şahsen :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet espada renklendirirken hata verdi :(

Kurapikayı arkadaş için gözünü renklendirdim gerisine üşenmiştim :)

deviantART kullanmayı beceremiyorum nedense  :mellow:

Teşekkürler  :rolleyes:

Üşenmek büyük sıkıntı tabi. deviantART kullanmalısın. deviantART yapamadığın yeri söylersen berki bir yardımım dokunur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.