Jump to content

TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014

MastaAssu

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar yeni sayımız bugün sitemize eklendi ^_^ Dileyen buradan ulaşabilir hemen. Öncelikle yeni sayımızda Oyun Köşesi oluşturduk seveceğinizi düşünmekteyiz, ayrıca Aegisub dersleri ve Manga Akademisi adlı 66 sayfadan oluşan bölümümüz var. Manga çizim teknikleri vb. anlatıyor. Yararlı olacağını düşünmekteyim. Yaklaşık 6-7 sayı daha bu çeviriler e-dergimizde sunulmaya devam edecek dileyen buradanda forum başlığı altında sorularını sorabilir veya takip edebilir.

Birde ToruCon 2014 başlıklı bir yazımız olacak ^_^ Yakında en sona eklenecektir

Ehm fark etmişsinizdir sayfa tasarımlarını değiştirdik ^_^ Yine her zamanki gibi öneri ve şikayetlerinizi belirtmenizi isteriz ^_^ Keyifli okumalar

Temmuz veya önceki sayılarımızı buradan indirebilirsiniz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar yeni sayımız bugün sitemize eklendi ^_^ Dileyen buradan ulaşabilir hemen. Öncelikle yeni sayımızda Oyun Köşesi oluşturduk seveceğinizi düşünmekteyiz, ayrıca Aegisub dersleri ve Mang

İlk sayfadan onsekizinci sayfaya kadar olan kısımdaki tanıtımlar vs her şeyi beğendim ayrıyetten diğer derginin grafikleri aksine bunun grafikleri daha sade ve tam bir dergi kıvamında yapmış . Masashi

Aşırı derecede yararlı, bir o kadar da güzel bir sayı oldu. :) Tasarım zaten çok güzel, bir de işin içine altyazı, manga  dersleri girdi, tam öğretici bir dergi olmuş. Herkesin eline sağlık.      Edit

Aşırı derecede yararlı, bir o kadar da güzel bir sayı oldu. :) Tasarım zaten çok güzel, bir de işin içine altyazı, manga  dersleri girdi, tam öğretici bir dergi olmuş. Herkesin eline sağlık. 

Edit: No Game No Life'a o 4 oyu vermeyenleri tanımasamda bulacağım. :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok beğendim çok iyi olmuş :good-job-onion-head-emoticon:  içeriği falan çok iyiydi normal deri olarak piyasaya sürseniz bilmiyorum belki vardır da benim haberim yok.bilgisayardan okumak biraz zor geliyo .sanırım çok şey istedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok beğendim çok iyi olmuş :good-job-onion-head-emoticon:  içeriği falan çok iyiydi normal deri olarak piyasaya sürseniz bilmiyorum belki vardır da benim haberim yok.bilgisayardan okumak biraz zor geliyo .sanırım çok şey istedim

Eh biraz çok oldu gibi :D Şuanda ona ayıracak bir bütçemiz ve takibini yapıp basım yapacak kadar zamanımız yok. İndirip tabletten okumanı tavsiye ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh biraz çok oldu gibi :D Şuanda ona ayıracak bir bütçemiz ve takibini yapıp basım yapacak kadar zamanımız yok. İndirip tabletten okumanı tavsiye ederim

Öyle bir durumda telif hakkından hapsi boylarız. B) (Soldaki gözlüklü adama bakma, diğer sayıya bir sayfa tekzip yazmam lazım. ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bir durumda telif hakkından hapsi boylarız. B) (Soldaki gözlüklü adama bakma, diğer sayıya bir sayfa tekzip yazmam lazım. ) 

Tabii telif hakkı işide var :D

Edit: Aslında hocam en son manga dersleri dışında telif hakkına takılacak bir içerik yok sanırım :?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.