Jump to content

Kuroshitsuji’nin İlk Uzun Videosu


Skadi

Recommended Posts

Açılış ve Kapanış Parçalarının da Yer Aldığı Video

 

zR8y34.jpg

Daha önce Kuroshitsuji serisinin 3. sezonu hakkında detaylarını duyurduğumuz Kuroshitsuji: Book of Circus’ın ilk uzun videosu yayınlandı. Merakla beklenilen animenin tanıtım videosunda serinin açılış parçası olan SID grubunun ENAMEL ve yine kapanış parçası olan j-rock grubu Disacode üyesi AKIRA’nın Aoki Tsuki Michite isimli şarkılarına yer verilmiş.

 

 

11 Temmuz’da izleyici ile buluşacak olan yeni sezonda isminden de anlaşılacağı üzere gizemli ancak bir o kadar da renkli bölümler bizi bekliyor. Bilhassa sevilen seiyuu Mamoru Miyano’nun da kadro yer alıyor olması önemli artılardan biri olarak düşünülebilir. Sizin yeni sezonla ilgili beklentileriniz neler?

 

Kaynak:AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

Kuroshitsuji bu her şeyi ile güzel olacak yeni sezon :D Acayip sabırsızlandım, mangadan gördügüm ve animasyon olarak görmek istedigim bir sürü harika kısım var :D Umarım kısa bir sezon olmaz zaten mangası gittikçe kısalıyor :D

Link to post
Share on other sites

Aylardır bunu bekliyorum aylardır !!! bu kadar erken mi çıkacaktı ? aman tanrım şu an ölebilirim sebastian gülümsüyordu yani gülüyorsa sorun olmamalı çizimlerde bir yumuşama sezdim ama yanılıyor muyum ? neyse asıl mesela o göz mühürleri yani içimden şöyle bir şey geçiyor ciel'i narutoya gönderelim içindekileri çıkaralım aslında güzel fikir ama yazar ne yaptı çok merak ediyorum 11'ine kadar bekleyemiyeceğim miyano abim varsa iş daha güzelleşecek işin güzel tarafı çoğu sahne tumblr'da da vardı yabancılık çekmedim ama heyecandan her an kalp krizi geçirebilirim sevgili çevirmen abilerim-ablalarım size yalvarıyorum çabucak çevirin saygılar iyi günler :)

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.