Jump to content

Ao Haru Ride Animesinin Yeni Reklamı

Skadi
 Share

Recommended Posts

• Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ao Haru Ride Animesinin 1 Dakikalık Yeni Reklamı Popüler shoujo manga Ao Haru Ride’ın anime uyarlaması sonunda 7 Temmuz’da başlayacak. Bu hafta Japon televizyonlarında serinin bir dakikalık bir rek

vaaaaaayyy demekki evlenmeden önceki nasıl karşılaştıkları aşık olduklarını anlatıcak.

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.- 

Vaay filmi olduğunu bilmiyordum :D (spoilere baktım bakmaz olaydım .__. ben kızı başkasıyla shiplemiştim) Bu arada kız karakterle ilgili şüpheleri olanlara söylüyorum sağlam karakterdir PC yi yumruklamazsınız (tabi başlarda euhehe) olaylar zaten her shoujodo olduğu gibi sarpa sarıyor zaten sonunu nasıl yapacaklar merak ediyorum :)

Mangaya dun basladim,cok guzel gidiyor umarim animeside mangasi gibi guzeldir :D Okudugum kadariyla kiz cok saf birisine benzemiyor ileride goruruz :) 7 Temmuzu bekliyorum ^^

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.